Isabella Basteri: kontrowersyjna siostrzenica Luisa Miguela, która odbyła intymne spotkanie z Malumą | Ludzie | rozrywka

Isabella Basteri: kontrowersyjna siostrzenica Luisa Miguela, która odbyła intymne spotkanie z Malumą |  Ludzie |  rozrywka

„Barbie” z portali społecznościowych to najlepsze określenie influencerki i małej dziewczynki Isabelli Basteri, córki Alejandro Basteriego i siostrzenicy słynnego meksykańskiego piosenkarza Luisa Miguela.

Młoda kobieta ma 27 lat i ponad 37 tysięcy obserwujących na swoim koncie na Instagramie, gdzie zazwyczaj dzieli się zdjęciami lub filmami ze swoich wycieczek czy wydarzeń, w których uczestniczy. Ostatnio młoda kobieta zrobiła furorę, publikując kilka swoich zdjęć „intymne” spotkanie z Malumą.

Gwiazda Interu Miami, Lionel Messi, występuje w najnowszym numerze muzycznym Maluma i Yandel

Spotkanie Malumy i siostrzenicy Luisa Miguela

Doniesiono, że 9 września siostrzenica Luismiego wzięła udział w Kia Forum w Kalifornii, aby obejrzeć występ Malumy z pierwszego rzędu, którego później poznała za kulisami. Świat Sportu.

Na karuzeli zamieszczonej na platformie Meta widać Isabellę ubraną w prosty zestaw składający się z czarnego topu i spódnicy, stojącą obok Kolumbijki wyglądającej jak „Don Juan” ubranej w luźną marynarkę i fioletowe spodnie od garnituru.

Wcześniej dziewczyna udostępniła kolejną karuzelę z filmikami, które uznała za najlepsze momenty występu zaprezentowanego przez piosenkarkę, która wykonała takie utwory jak „Vente Pa’ Ca”, „Hawái” czy „Corazón”.

Wycieczka do Malumy

Jak opublikowano Los Angeles TimesMaluma rozpoczął w maju zeszłego roku swoją „Don Juan World Tour” jako narzędzie marketingowe swojego najnowszego albumu „Don Juan”.

Paloma Cuevas obchodzi swoje 51. urodziny w namiętnej czerwonej sukience i zakochała się bardziej niż kiedykolwiek, nie ukrywając już swojej miłości do Luisa Miguela: takie zdjęcia opublikowała z „El Sol de México”

Obecnie pochodzący z Medellin przebywa w Stanach Zjednoczonych i oczekuje na występ 13 września w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas, po tym jak podczas pobytu na kontynencie europejskim odbył tournée po Francji, Włoszech, Szwajcarii i Polsce.

(I)

Polecamy tę wiadomość

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *