Izba A Coruña świętuje wydanie X Exporpymes we wtorek, 11 lipca

Izba A Coruña świętuje wydanie X Exporpymes we wtorek, 11 lipca

We wtorek, 11 lipca, Izba Handlowa A Coruña świętuje X edycję Exporpymes. Importerzy z czterech kontynentów wezmą udział w tym wydarzeniu wzorcowym, które ma na celu powiązanie galicyjskich firm eksportujących z zagranicznymi importerami.

Palexco będzie gospodarzem Exporpymes, gdzie Do 4 lipca zarejestrowano 80 galicyjskich firm i 60 importerów. Kraje, z których pochodzą to Niemcy, Austria, Belgia, Benin, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Kolumbia, Kostaryka, Dania, Ekwador, Słowenia, Estonia, USA, Filipiny, Francja, Irlandia, Włochy, Meksyk, Mozambik Nikaragua, Holandia, Portugalia, Czechy, Dominikana, Togo i Turcja.

Eksporterzy sektora kontraktującego

To wydanie wyróżnia się wzrostem obecności firm eksportujących w sektorze kontraktowym, standardu w Galicji, który łączy działania zorientowane na Projektowanie, produkcja, dostawa i montaż zintegrowanego wyposażenia obiektów i obiektów wspólnego użytku. Są to głównie firmy meblarskie i sprzętowe, stolarskie, włókiennicze, oświetleniowe, materiałów budowlanych i wykończeniowych i in.

Galicji jest więcej niż 100 eksportujących firm z branży zrealizowało już ponad 10 000 projektów w ponad 600 miastach. Grupa docelowa tych firm to między innymi hotel, restauracja, dom towarowy, sektor centrów handlowych, firmy handlowe i bankowe.

Inne sektory reprezentowane w tej X edycji Exporpymes to Food & Beverages oraz Health. Przedstawiciele każdej firmy, oprócz prezentacji swoich produktów, będą mogli odbyć spotkania B2B z importerami z reprezentowanych krajów. Programowanie jest również wliczone w cenę Działalność promocyjna, szkoleniowa i informacyjna na eksport.

Pokój Coruña ma kilka rodzajów wzmacniaczwśród których wyróżniają się Współpraca z hiszpańskim pionierem kanałów kontraktowych, Davidem Camara. Współpraca ta ułatwia organizację misji, które pozwalają firmom łączyć się z potencjalnymi międzynarodowymi klientami z dostosowanym programem opartym na ich konkretnych zainteresowaniach i ułatwiają inicjowanie relacji z potencjalnymi klientami w prosty sposób.

Firmy galicyjskie zainteresowane uczestnictwem lub udziałem mogą znaleźć więcej informacji na stronie internetowej Izby, dzwoniąc pod numer 981-216-072 lub pisząc na adres [email protected].

16 spektakli na czterech kontynentach

Izba Gospodarcza w swoim zaangażowaniu na rzecz promowania internacjonalizacji firm, Będzie towarzyszyć galicyjskim firmom w różnych działaniach biznesowych w Europie, Ameryce, Azji i Afryce przez najbliższe trzy miesiące. W szczególności kraje docelowe to Belgia, Francja, Włochy, Holandia, Polska, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone Ameryki, Meksyk, Republika Zielonego Przylądka, Gabon, Maroko i Senegal.

występy w Europie

 • Wystawa Who’sNext i Bijorhca w Paryżu (1-4 września)
 • Targi Maison Object w Paryżu (5-12 września)
 • Targi Vicenzaoro Włochy (7-13 września)
 • Premiere Class Paris Fair (od 27 września do 3 października)
 • Misja wielosektorowa Holandia-Belgia (15-21 października)
 • Misja do Wielkiej Brytanii ze specjalną reprezentacją sektora ICT (22-28 października)

Pokazy w Ameryce

 • Wielosektorowa Misja Handlowa do Meksyku (16-24 września)
 • Amerykańska Misja Handlowa Żywności i Napojów (16-24 września)
 • Food & Beverage Americas Show Miami 2023 (16-22 września)
 • USA Expo (Las Vegas) Wind Energy (11-15 września)

pokazy w Azji

 • Wielosektorowa Misja Handlowa do Chin (19-27 sierpnia)
 • Misja wielosektorowa w Japonii (8-15 października)
 • Misja do sektora zdrowia w Japonii i wizyta w BioJapan (12-14 października)

oferty w Afryce

 • Wielosektorowa Misja Handlowa do Maroka (10-17 września)
 • Expomar Republika Zielonego Przylądka (28 września – 2 października)
 • Misja Senegal – Gabon (15-20 października)

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *