Jak oglądać „After We Fell” online za darmo?

Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin powracają w kolejnym filmie, który z pewnością doprowadzi „generatorów” do szaleństwa na całym świecie. Po tym, jak upadliśmy Jesienią na ekrany pojawi się trzecia odsłona po, po Franczyza.

Tym razem „Hessa” Stans dowie się, czy związek Hardina i Tessy przetrwa przeprowadzkę do Seattle do pracy. Nowy film będzie również zawierał kilka scen rasowych, które były bardzo popularne wśród fanów marki, której nazwa została nazwana.Pięćdziesiąt odcieni szarości dla nastolatków”.

w niektórych krajach, Po tym, jak upadniemy Może być przesyłany strumieniowo online za darmo. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz obejrzeć film i czy mieszkasz w okolicy, w której możesz go obejrzeć bez płacenia.

Kiedy jest „Po upadku”?

Fani amerykańskiej franczyzy mogą już teraz obejrzeć film. W Stanach Zjednoczonych film trafił do kin i platform wideo na żądanie we wtorek, 19 października. Film jest obecnie dostępny do wypożyczenia w USA na Apple TV, Amazon, Vudu, Microsoft, Redbox, DirecTV i Spectrum on Demand za 19,99 USD. Film jest również dostępny na platformach VOD w Kanadzie i Rosji.

w Hongkongu, Indiach, Japonii, Malezji, Filipinach i Tajlandii, Po tym, jak upadniemy Jest już przesyłany strumieniowo na Netflix.

Fani w innych lokalizacjach będą musieli poczekać do 22 października, kiedy film trafi do serwisów streamingowych w kilkudziesięciu krajach.

Jak oglądać „After We Fell” online za darmo?

Widzowie spoza Stanów Zjednoczonych mogą nie być pierwszymi, którzy zobaczą film, ale mogą obejrzeć go za darmo. Dzieje się tak dlatego, że chociaż film pojawi się w kinach i na VOD w USA, w innych regionach, trafi bezpośrednio do Amazon Prime Video 22 października.

Film jest szeroko dystrybuowany w następujących krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Czechy, Dania, Ekwador, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Gwatemala. , Honduras, Węgry, Indonezja, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Szwajcaria, Turcja, Królestwo Arabia Saudyjska i Wenezuela.

W tych krajach nowi klienci Amazon Prime Video mogą oglądać film podczas 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego usługi. To daje im mnóstwo czasu na badania Po tym, jak upadliśmy Podobnie jak w poprzednich dwóch filmach z serii, po, po (2019) i po tym, jak się zderzymy (2020).

jak długo Po tym, jak upadniemy Prawdopodobnie za kilka miesięcy trafi do amerykańskich serwisów streamingowych. po tym, jak się zderzymy Pojawił się na Netflix w grudniu 2020 roku, trzy miesiące po premierze we wrześniu ubiegłego roku. Jeśli trzeci film pójdzie w ten sposób, powinien zostać pokazany na Netflix w styczniu 2022 roku.

Ponieważ jednak Netflix nie oferuje już bezpłatnej wersji próbnej, widzowie z USA nie będą mogli legalnie przesyłać strumieniowo filmu za darmo.

Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin w After We Fall. Film pojawi się na Amazon Prime Video 22 października w kilkudziesięciu krajach.
Amazon Prime Video

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *