Jak szybko znaleźć najlepsze pomysły biznesowe?

Szukaj dobrych, innowacyjnych i niepowtarzalnych pomysłów. To misja Demium, europejskiego akceleratora i inkubatora, który stawia na talenty, które poruszają się jak ryba w wodzie w ekosystemie przedsiębiorczości Barcelony.

Aby zwiększyć liczbę wyszukiwań, Demium uruchomił fundusz inwestycyjny w listopadzie ubiegłego roku partner Think Bigger Capital Fund, który otrzymuje 50 mln euro na inwestycje głównie w krajach, w których jest już obecny (Hiszpania, Portugalia, Grecja, Polska, Ukraina) i zawsze w projekty na etapie przygotowawczym towarzyszące przedsiębiorcy lub start-upowi w rozwoju pomysł na biznes, biznesplan, utworzenie zespołu i wprowadzenie na rynek Aby stać się znanym i szukać nowych źródeł finansowania. Wybrane projekty wchodzą do programu zapas za darmo Inkubuj przez cztery do sześciu miesięcy.

Zapewnij środki na gotowe projekty z Think Bigger Capital Fund „Partner”

W Barcelonie, trwa nowy fundusz inwestycyjny i
Pod koniec lipca Demium wzmocniło dziewięć startupów i przyspieszyło jeszcze jeden, a cztery mają się pojawić na liście. początek przed końcem września. Inwestycja w nowe firmy, w tym Corgee, Gloria, Atravo, Podder, Nuwe, Iteralix, Moonai, OnlyCookery, Podder, Wooda i Accelerated Trial, wyniosła 1 mln euro, przy średniej 100 000 euro na każdą inkubowaną firmę i 150 000 dla przyspieszonego. Według rzecznika firmy, Niny Alstroy, celem jest zamknięcie 2021 roku 17 firmami operacyjnymi i osiągnięcie 30 do 2023 roku, z globalną inwestycją w wysokości 15 milionów euro.

Wśród planów rozwoju akceleratora założonego w Walencji przez Jorge Duponta w 2013 roku jest zawarcie porozumienia o współpracy z Radą Miasta Barcelony: „Chcemy być dla miasta i jego rady, co Tech Barcelona reprezentuje dla Katalonii i Generalitat, przyciągając najlepszy talent na świecie”, mówi Alstroi.


Przeczytaj także

Ramon Alvarez

W międzyczasie akcelerator będzie nadal szybko poszukiwał pomysłów, ponieważ generalnie „pomimo sytuacji stworzonej przez epidemię i dzięki niej pojawiły się nowe inicjatywy, chociaż niektóre z nich zostały sparaliżowane w dziedzinie turystyki” do Al-Astroi, który wyjaśnia powody. Że „są projekty Startupy Jeśli chodzi o bazę technologiczną, która pomaga zmienić nawyki wymagane przez społeczeństwo, pojawiają się również nowe rozwiązania dla firm, które poświęcają się cyfryzacji”.

„Od tego czasu inwestujemy we wszelkiego rodzaju firmy opieka zdrowotna, fintech, femtech, proptech, insurtech, adtech NS podróż Alstroy dochodzi do wniosku, że jeśli pomysł jest dobry, a zespół posuwa się do przodu, sektor nie ma znaczenia”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *