Jaki film Netflixa przełamał tę passę i stał się najczęściej oglądanym w ciągu jednego dnia w Ameryce Łacińskiej?

Jaki film Netflixa przełamał tę passę i stał się najczęściej oglądanym w ciągu jednego dnia w Ameryce Łacińskiej?

Netflixa Jest to usługa transmisji strumieniowej na żywo, która stała się jedną z najważniejszych platform, która była w stanie wprowadzić ważne zmiany w sposobie oglądania seriali i filmów oraz czerpania z nich przyjemności.

Jego ogromny sukces skłonił inne duże firmy do uruchomienia własnych serwisów streamingowych, takich jak Disney+ i HBO, jednak nie udało mu się osiągnąć takiego zasięgu, zarówno pod względem liczby abonentów, jak i pozyskania tak dużego katalogu.

Doktor traci pamięć, ale nie zdolność leczenia. „Uzdrowiciel” oparty jest na prawdziwej historii. Obraz: Netflix.

W jej katalogu znajdują się filmy, które zdobyły Oscary, wielokrotnie nagradzane seriale, które stały się wirusowe, takie jak Squid Game, czy ważne produkcje hiszpańskojęzyczne, takie jak La casa de papel. Pierwszy raz to Netflixa Nominację do Oscara 2014 udało mu się uzyskać dzięki dokumentowi Kwadrat.

Doktor traci pamięć, ale nie zdolność leczenia. „Uzdrowiciel” oparty jest na prawdziwej historii. Obraz: Netflix.

Należy pamiętać, że zawartość serwisu Netflix różni się w zależności od regionu i czasu, więc niektóre tytuły mogą być niedostępne w niektórych regionach, a dostępne w innych.

Jeden z najczęściej oglądanych filmów nie tylko na Netfliksie w Argentynie, ale także pozycjonujący się na całym świecie, Pochodzi z Polski i powstał na podstawie powieści opartej na prawdziwej historii.

To jest o „Uzdrowiciel(„Forgotten Love” w języku angielskim i „Zanchoor” w oryginale) to historia odnoszącego sukcesy lekarza, który staje w obliczu kilku życiowych strat, takich jak utrata pamięci. Mężczyzna zostaje włóczęgą bez wspomnienie tego, kto nawet nie ma na imię, ale który mimo to nie utracił zdolności uzdrawiania.

Najlepsze filmy Netflix do obejrzenia w ten weekend

Uzdrowiciel. To film polskiego pochodzenia, który szturmem podbija Netflix, głównie ze względu na zawarte w nim przesłanie nadziei. To historia Rafała Wilczora, słynnego chirurga, który w wyniku napaści traci pamięć. Film zaczyna się od uznania Wilczora za geniusza i awansu na dyrektora kliniki po uratowaniu dziecka. Kiedy jednak wrócił do domu, jego żona uciekła z innym mężczyzną, zabierając ich córkę. Zdesperowany poszedł ich szukać i został zaatakowany. W wyniku uderzeń traci pamięć.

Policja znalazła jego płaszcz w pobliżu rzeki i przypuszcza, że ​​popełnił samobójstwo. Jednak z biegiem czasu staje się wędrowcem, który nie pamięta swojej przeszłości. Choć Rafai nie pamięta nawet, jak się nazywa, nadal zachowuje swoje umiejętności medyczne, dlatego nieustannie pomaga pacjentom, aż do momentu, w którym ponownie spotyka kogoś ze swojej przeszłości. W rolach głównych: Leszek Leshota, Maria Kowalska, Ignacy Liss.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *