Jaki jest obecnie najczęściej odtwarzany film w Netflix Hiszpania?

Postęp nowej technologii milenijnej w połączeniu z pandemią koronawirusa, która uderzyła w poziom międzynarodowy, skłoniły obywateli do poszukiwania Nowe sposoby na cieszenie się kinem W zaciszu domu.

W rezultacie narodziły się różne platformy streamingowe, Podobnie jak w przypadku Netflixaktóra skorzystała z szerokiego katalogu produkcji i trafiła w gusta użytkowników.

Wyróżnij się z tego katalogu Te dziesięć filmówKtóry zyskał sławę i stał się tematem rozmów w ostatnich dniach.

Oto lista najczęściej oglądanych netflix hiszpania:

Jeden. idealna rodzina

Lucia wierzy, że prowadzi normalne życie i że wszystko jest pod kontrolą. Odkąd wyszła za mąż, wkładała wszystkie swoje wysiłki w opiekę nad swoją rodziną, aż osiągnęła to, co uważa za wzrost idealnej kobiety; Skończył 50 lat bez cellulitu, syn, który cię uwielbia i mąż, który nauczył się zamykać wieko. Jednak wszystko zaczęło się rozpadać w dniu, w którym pojawiła się Sarah, dziewczyna jego syna. Młoda dziewczyna o swobodnych ustach, która niszczy wszystkie kobiece wartości, w które Lucia tak mocno wierzy. Od tego momentu odkryjesz, że bycie doskonałym nie było tym, o czym myślałeś.

dwa. niezgodny 2

Ousmane Diakite (Omar Sy) i Francois Monge (Laurent Lafitte) to dwaj policjanci o zupełnie różnych stylach, pochodzeniu i zawodach. Byli razem od wielu lat, ale życie ich rozdzieliło. Teraz nieoczekiwana para spotyka się ponownie w nowym śledztwie, które prowadzi ich do francuskich Alp. To, co wydawało się prostą operacją przemytu narkotyków, zamienia się w sprawę kryminalną o nieoczekiwanych komicznych proporcjach i ryzyku.

3. matczyna miłość

Pozostawiając Jose Luisa (Kim Gutierrez) stojącego przy ołtarzu, jakby tego było mało, jego matka, Marie Carmen (Carmen Macci) nalega, by towarzyszyć mu w podróży poślubnej pod pretekstem, że nie straci pieniędzy. Z każdą minutą spędzoną w Mauricio Jose Luis czuje się nieszczęśliwy i nieszczęśliwy, podczas gdy Marie Carmen przeżywa wszystkie doświadczenia, których zawsze pragnęła i ujawnia się jako cudowna kobieta, którą naprawdę jest i której jej rodzina nigdy nie widzi.

cztery. naród w niewoli

Osadzona w dzielnicy Chicago po prawie dekadzie okupacji przez obce mocarstwo, „Captive Nation” bada życie obu stron konfliktu: kolaborantów i przeciwników. 10 lat temu kosmici zabrali planetę ludziom. Dziś grupa buntowników spróbuje ją odzyskać.

5. Dawno, dawno temu w Kraju Basków

Euskadi 1985. Szkoła się skończyła, nadeszły długo wyczekiwane wakacje. Marcos i jego trzej przyjaciele, Jose Antonio, Paquito i Tony, z radością witają oczekiwanie nadejścia lata, obiecującego lata przede wszystkim dlatego, że w wieku dwunastu lat nie ma znaczenia gdzie, kiedy i jak. Spędzą godziny w labiryncie, który dało im życie, w konwulsyjnej i walczącej starej Oscademii. labirynt ścian, w którym odbijają się gumowe piłki i marzy o wolności; Pokryta szarym niebem prefabrykowana w spółdzielniach, gdzie śmierć i życie nie utrzymują już formalnych relacji.

6. uwolnij się

Latem przed studiami Auden spotyka tajemniczą Ellie, koleżankę z klasy cierpiącą na bezsenność. Podczas gdy nadmorskie miasteczko Colby śpi, oboje wyruszają do późnej nocy, aby pomóc Audenowi doświadczyć życia zabawnego, beztroskiego nastolatka, o którym nigdy nie wiedział, że chce.

7. nasz Ojciec

Po domowym teście DNA, który ujawnia, że ​​istnieje wiele przyrodnich rodzeństwa, odkrywa szokujący schemat dotyczący nasienia dawcy i słynnego lekarza od bezpłodności.

8. 365 dni: ten dzień

Sequel 365 dni (2020). Laura i Massimo powracają i są bardziej namiętni niż kiedykolwiek. Ale nowe życie pary komplikują więzy rodzinne Massimo i tajemniczy mężczyzna, który jest zdeterminowany, by zdobyć serce i zaufanie Laury, bez względu na wszystko.

9. król przemytników

Komedia o Zdzisławie Najmrodzkim, najsłynniejszym polskim zbrodniarzu w czasach PRL-u, nazywanym „Królem Ucieczki”, znanym z wielokrotnych kradzieży samochodów i ucieczek z więzienia, ale nigdy nikogo nie skrzywdził.

10. Wrogowie ludu

Na podstawie książki Wrogowie publiczni: największa fala przestępczości w Ameryce i narodziny FBI, 1933-43 autorstwa Briana Borougha. Opowiada historię Melvina Purvisa (Christian Bale), agenta FBI, który prowadzi polowanie na legendarnego złodzieja banków Johna Dillingera (Johnny Depp) i jego gang w latach 30. XX wieku.

* Niektóre tytuły mogą się powtarzać w kolejności, ponieważ są różnymi odcinkami lub sezonami i mogą nie zawierać opisu, ponieważ platforma ich nie udostępnia.

Sukces Netflixa

Netflix stał się w ostatnich latach najważniejszą platformą streamingową Jego sukces skłonił większość firm rozrywkowych do promowania własnych platform, takich jak między innymi Disney+ i HBO.

Chociaż Zaczęło się jako firma, która świadczyła usługi wypożyczania płyt DVD za pośrednictwem poczty, w 2011 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, oferując swój katalog za pośrednictwem transmisji na żywo w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Rok później dotrze też do niektórych krajów europejskich, a później do Azji.

W 2011 roku firma rozpoczęła produkcję własnych treści, które rozpoczęły się od udanej serii papierowy domco skłoniło ją do założenia własnego studia w 2016 roku. Do 2018 roku będzie ono określane jako globalna sieć telewizji internetowej.

Wcześniej, 16 stycznia 2014 roku, nadszedł jeden z największych momentów Netflixa: Być nominowanym do Oscara po raz pierwszy w swojej historii Z dokumentem Kwadrat.

Jej katalog obejmuje filmy nagrodzone Oscarami, wielokrotnie nagradzane i wirusowe seriale, takie jak gra w kalmaryczyli ważne produkty w języku hiszpańskim, takie jak Kradzież pieniędzy s elita.

Zgodnie z najnowszymi danymi wydanymi przez samą firmę, po osiągnięciu chwały podczas epidemii, została ona ogłoszona W pierwszym kwartale 2022 r. straciła 200 tys. użytkowników, co jest najsilniejszym ciosem, jaki firma otrzymała od dekady. Wśród przyczyn tego upadku są udostępnianie haseł i zwiększona konkurencja.

To jednak nie wszystko, bo firma streamingowa szacuje, że straci dwa miliony kont w drugim kwartale 2022 roku, więc ten rok ma być najgorszy w swojej historii.

Jak zrobić Netflix lub Teleparty?

Impreza z Netflixaznany również jako TelepartyStała się jedną z najpopularniejszych aplikacji, która dała platformie streamingowej dodatkową zaletę, pozwalając użytkownikom to zrobić Oglądaj te same treści w tym samym czasie z przyjaciółmi, partnerem lub rodziną, nawet jeśli nie znajdują się w tej samej przestrzeni.

Stworzone jako rozszerzenie Google, to narzędzie łączy możliwość jednoczesnego przesyłania strumieniowego z puszką wiadomości tekstoweGdzie uczestnicy mogą dzielić się swoimi pomysłami w czasie rzeczywistym.

Chociaż to narzędzie nie jest rozwijane przez Netflix, to wystarczy Przejdź do strony Teleparty I Zainstaluj rozszerzenie Google Chrome. Po zainstalowaniu musisz otworzyć konto, zagrać w to, co chcesz zobaczyć i kliknąć ikonę Netflix Party (NP), która zmieni kolor na czerwony, a następnie dać opcję „Start Party”, która zapewni link, który można udostępnić innym ludzi do przyłączenia się.

Czytaj:

Więcej wiadomości

Więcej o Netflixie

Więcej o transmisji

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *