Jaki jest polski gołąb, o którym opowiada Georgina Rodriguez w swoim reality show na Netfliksie | ludzie | rozrywka

Jaki jest polski gołąb, o którym opowiada Georgina Rodriguez w swoim reality show na Netfliksie |  ludzie |  rozrywka

hiszpański Georgina Rodriguez Produkcja biograficzna ma premiery na całym świecie „Jestem Georgina” Opowiada różne szczegóły z jego życia.

Rodriguez jest obecnym partnerem słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo, a w miarę rozwoju reality show wychodzą na jaw pewne informacje na temat CR7 i inne szczegóły z jego życia.

Modelka ujawniła się w luźnej rozmowie z jedną ze znajomych, która powiedziała jej, że stosowała opisaną przez nią niepopularną praktykę „Polskie gołębie”. Słownik ma następującą definicję: „Powszechny sposób określania szybkiej, krótkiej i dokładnej higieny osobistej. Nazywa się ją kąpielą polską, ponieważ obejmuje mycie pośladków, jąder i pach.

W rzeczywistości dokonał tego, co reprezentuje ten rodzaj egzekucji, co zgodnie z definicją zawartą w słowniku hiszpańskim A „Szybka kąpiel ciała”.

Taki wpływ miała wypowiedź 28-letniej kobiety w ciąży z bliźniakami. Krystian Ronaldo, Wielu jego zwolenników wyraziło się na portalach społecznościowych, potwierdzając, że wypróbują tę dziwną technikę pielęgnacji ciała.

Ponadto znajduje się tam „Łaźnia Polska”. w Trendach Google i był nawet popularnym tematem Na Twitterze.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *