Jaki jest ranking najczęściej oglądanych filmów i seriali w Argentynie?

Louis Miguel

Luis Miguel, serial to produkcja Netflix, Telemundo i Gato Grande, w której odkrywa się życie piosenkarza. Osobista i zawodowa podróż, która zagłębia się w życie artysty od urodzenia, aż staje się ikoną muzyki latynoskiej.

Kobieta jest przy oknie

Dr Anna Fox spędza całe dnie zamknięta w swoim domu w Nowym Jorku, pijąc wino, oglądając stare filmy i szpiegując sąsiadów. Pewnego dnia, patrząc przez okno, zobaczył, że coś dzieje się przed jego domem, w domu Russellów, rodziny, którą cała okolica uważa za idealną.

Śmiertelne podejrzenie

Pete Hoffman to były żołnierz operacji specjalnych, który musi zinfiltrować polski kartel narkotykowy na rozkaz FBI. Misja nie idzie zgodnie z oczekiwaniami i Pitt angażuje się w zabicie tajnego agenta. Operacja FBI jest w niebezpieczeństwie, Pete zostaje porzucony, a jego prawdziwa tożsamość zostaje ujawniona.

Jestem dziewczynami

Wszyscy opowiadam historię detektyw Judy Snowman, odpowiedzialnej za dochodzenie w sprawie sieci handlu dziećmi, kiedy została przydzielona do prowadzenia sprawy o morderstwo, zdała sobie sprawę, że był seryjny morderca, który chciał zniszczyć byłych pedofilów w reżimie apartheidu.

Wyrażenie

Ferry to belgijsko-holenderski film, którego premiera odbyła się 16 maja 2021 roku. Jest to prequel serii Undercover, która przedstawia wydarzenia, zanim Ferry Bowman zbudował swoje przestępcze imperium. Jest to taśma z dramatem kryminalnym, która zagłębia się w niektóre wydarzenia, które naznaczyły życie króla Benna.

Nieznajomy z domu

Serial kręci się wokół Claire Beauchamp, pielęgniarki bojowej z 1945 roku, męża Franka Randalla, który został w tajemniczy sposób przetransportowany w czasie do 1743 roku.

Dziedzictwo Jowisza

Są pierwszą generacją superbohaterów. Ale kiedy przekazują różdżkę swoim dzieciom, pojawia się nieporozumienie … i stare zasady tracą ważność.

To jest treść najczęściej oglądana w Argentynie w ostatnich dniach maja.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *