Jaki jest werset i jak działa alternatywa Bizum do wysyłania pieniędzy

Werset jest dostępny w Hiszpanii Jest to aplikacja pochodzenia latynoskiego, ale także w innych krajach. W Niemczech, Austrii, Belgii, Danii, Słowacji, Hiszpanii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Włoszech, Holandii, Polsce, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Chociaż używamy ich w euro, musimy pamiętać, że są one również dostępne w funtach, koronach duńskich, szwedzkich i złotych.

Zalety używania wersetu

Jedna z zalet zobaczyć się nawzajem Jeśli chodzi o Bizum, to? Nie ma znaczenia, którym jesteś bankiem. Wystarczy się zarejestrować i korzystać z aplikacji dostępnej na iOS i Androida. Tak jak Bizum jest dostępny tylko dla hiszpańskich banków i nie możemy uważać go za aplikację samą w sobie, ponieważ pracujemy za pośrednictwem własnej aplikacji bankowej, tak Verse to aplikacja mobilna, która pozwala nam szybko, bezpiecznie i bez prowizji płacić i żądać pieniędzy, niezależnie od tego bank, do którego należysz.

Verse może być obecnie używany w Niemczech, Austrii, Belgii, Danii, Słowacji, Hiszpanii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Włoszech, Holandii, Polsce, Portugalii i Szwecji. Ponadto możemy dokonywać i odbierać płatności w dowolnym z Legalne monety licytacyjne Do krajów tych należą: euro, korona duńska, korona szwedzka i złoty polski. W tym sensie Verse staje się bardzo dobrą alternatywą dla Bizum, ponieważ z Bizum, jeśli jesteśmy za granicą, możemy wysyłać i odbierać pieniądze tylko z telefonów komórkowych połączonych z hiszpańskim kontem bankowym.

zobaczyć się nawzajem

Zwrotka, jak Bizum to plik Darmowa usługa. Podczas gdy w Bizum łączymy nasz telefon komórkowy z naszym kontem bankowym i pracujemy za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej, z Verse po pobraniu aplikacji musimy Połącz naszą kartę Aby wysłać pieniądze do dowolnego z naszych kontaktów. Co więcej, w przeciwieństwie do Bizum, pieniądze, które dostajemy, docierają portfel aplikacji To my musimy go przelać na nasze konto bankowe. Punkt, z którego pewnie nie wszyscy użytkownicy są zadowoleni, ale nie powoduje to większych niedogodności, jedyne, co trzeba zrobić, to o jeden krok więcej niż w Bizum, gdzie pieniądze trafiają bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Jak to działa i jak jest używane?

Możemy wysyłać płatności do kogo chcemy, jeśli wcześniej dodaliśmy nasze karty lub konta bankowe. Wystarczy dodać kartę kredytową i przejść do menu, aby wybrać „Zapłać”, wybrać kwotę, wybrać osobę, którą będziemy płacić, dodać notatkę lub komentarz, a pieniądze zostaną wysłane do tej osoby. Kompatybilny z VISA i Mastercard Chociaż możemy z niego korzystać, nawet jeśli nie mamy karty, o ile nasi znajomi nam zapłacili, ponieważ będziemy mieli kredyt, który możemy ponownie wykorzystać na naszym koncie, aby wysłać kogoś.

Gdy już mamy pieniądze na koncie, Możemy go wypłacić do banku. Jak wyjaśniają na ich stronie, dodajemy konto bankowe i wybieramy opcję „Wypłać do swojego banku”, abyśmy mogli przesłać pieniądze, które mamy w „Saldzie poniżej”. Środki zostaną dostarczone w różnym czasie, który może wynosić od kilku minut do maksymalnie 48 godzin roboczych. Za kilka dni zobaczymy to na koncie.

O czym powinniśmy myśleć? Podobnie jak w przypadku PayPal, Verse nie obsługuje płatności, które otrzymujemy natychmiaste na naszym koncie bankowym, ale przechowywane w aplikacji, dopóki nie prześlemy ich później. Jest on dodawany do tzw. „bilansu wersetowego”, a następnie przelewany na nasze konto.

Funkcje i cechy

Verse daje nam wszelkiego rodzaju opcje wysyłania pieniędzy bezpośrednio do naszych przyjaciół, ale możemy również tworzyć wydarzenia, tworzyć grupy z bliskimi nam osobami lub bezpiecznie robić zakupy online, tak jak robimy to w przypadku PayPal.

Zakupy w sklepach internetowych

Z Verse możemy również robić zakupy w sklepach internetowych za pośrednictwem Wirtualna karta MasterCard które można aktywować za darmo. Za pomocą tej karty możesz dokonać dowolnego rodzaju zakupu online w dowolnej instytucji lub witrynie internetowej, która akceptuje MasterCard jako metodę płatności.

Ponadto możliwe jest również przekazywanie darowizn na rzecz dowolnej organizacji pozarządowej, która ma konto Verse i upublicznianie $Versetag. Praca, któraPozwala nam również na tworzenie Bizum W sklepach internetowych i związanych z nimi organizacjach pozarządowych.

karta wersetu

Twórz grupy wierszem

Dzięki Verse możemy tworzyć grupy, aby dzielić wydatki z różnymi kręgami ludzi. Jeśli planujemy wyjazd ze znajomymi, dzielmy się wydatkami ze współlokatorami lub mamy wspólne konto na platformie do strumieniowego przesyłania telewizji, takiej jak Netflix czy Disney…

Musimy tylko iść do Utwórz nową grupę Na ikonie grup będzie podobny do WhatsApp, ponieważ dodamy nazwę, zdjęcie i krótki opis. Po zakończeniu możemy dodać wszystkie osoby, które są jego częścią. W grupie możemy mieć do pięćdziesięciu znajomych, więc bardzo łatwo jest podzielić koszty wyjazdu czy zorganizować wspólne przyjęcie.

Tworzyć grupę

Jak wskazuje aplikacja, celem tego działu jest nie tylko Podział wydatków, ale wszystko jest nagrane, więc jest to zabawne dla grup przyjaciół, z którymi zawsze wychodzisz lub ze współlokatorami. Wyjaśniają ze swojej strony pomocy: „Cel pracy”grupy„Nie tylko kontrolowanie wspólnych wydatków”. W Verse idziemy o krok dalej i oferujemy kompletne rozwiązanie. Jednym kliknięciem możesz dodać wydatki, spłacić dług lub zażądać zapłaty. Wszystko jest zarejestrowane w grupie i można się z nimi zapoznać w dowolnym momencie.

Twórz wydarzenia ze znajomymi

Poza grupami możemy również tworzyć wydarzenia, jeśli chcemy czegoś konkretnego. Innymi słowy, możesz stworzyć grupę dla swoich współlokatorów lub starych znajomych, ale także Możesz stworzyć wydarzenie wierszem Zorganizować grilla o określonej godzinie i podzielić wydatki między wszystkich, wskazując ile trzeba będzie zapłacić.

Wydarzenia

Jest wiele sytuacji, w których jest to przydatne: imprezy firmowe, imprezy z przyjaciółmi, finansowanie społecznościowe, darowizny, turnieje. Po prostu przejdź do sekcji ”WydarzeniaZa pomocą ikony kalendarza. Tutaj wciskamy „+”, aby dodać nowy i wypełnić wszystkie potrzebne nam informacje. Gdy je otrzymamy, możemy zaprosić znajomych za pomocą linku, który wyślemy z dowolnej aplikacji do przesyłania wiadomości lub za pośrednictwem aplikacji Verse się, jeśli mamy już w nim przyjaciół.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *