Jaki serial lub film oglądasz dziś wieczorem na Netflix?

Jaki serial lub film oglądasz dziś wieczorem na Netflix?

Odkryj, z jakich opcji tytułów możesz korzystać na platformie streamingowej Netflixa. Następnie polecamy najpopularniejsze.

dzień Matki

Film polskiego pochodzenia, który miał swoją premierę kilka dni temu na platformie i już jest w czołówce najchętniej oglądanych tytułów. W roli Niny występuje Agnieszka Grochowska, kobieta gotowa zaryzykować i wrócić do dawnych czasów jako agentka, by ocalić syna, którego do tej pory nie spotkała. Ma czas trwania 1 godzinę i 34 minuty i jest kierowany przez Mateusza Rakovic.

streszczenie:

Była agentka specjalna odkurza swoje zabójcze umiejętności, aby uratować syna, którego nigdy nie znała, bez względu na to, kto stanie jej na drodze.

fubar na Netflixie

Arnold Schwarzenegger po raz pierwszy występuje w serialu telewizyjnym iw tym przypadku powraca do komedii akcji w tym samym stylu. Prawdziwe kłamstwa. Tytuł niedawno trafił na platformę i został odnotowany jako jeden z ulubionych tytułów na kolejne dni. Obsadę uzupełniają Monica Barbaro, Jay Baruchel, Aparna Brill, Aparna Brill, Aparna Brill i inni.

streszczenie:

Po dowiedzeniu się, że od lat pracują jako tajni agenci CIA, ojciec i córka nie tylko odkrywają, że ich związek zawsze był kłamstwem i że nie znają się tak dobrze, jak im się wydaje, ale teraz muszą pracować razem. fubar to historia, która zajmuje się globalną dynamiką relacji rodzinnych, ale z wątkami szpiegowskimi w tle, dodatkową częścią akcji i dużą dawką humoru.

Pani Chatterjee v. Norwegia na Netflixie

Indyjski film przedstawiający historię kobiety, która stara się odzyskać swoje dzieci i stawia czoła norweskiemu reżimowi rządowemu. W roli Deepiki Chatterjee występuje Rani Mukerji, a reżyseruje Ashima Chibber. W swoim kraju miał swoją premierę w marcu tego roku, ale trafił na Netflix dopiero w tym miesiącu. W swojej globalnej premierze udało mu się zgromadzić ponad 13 milionów wyświetleń i jest jednym z najczęściej oglądanych nieanglojęzycznych filmów na platformie.

streszczenie:

Matka imigrantka z Indii walczy o opiekę nad dziećmi, gdy władze norweskie rozdzielają ją od nich. Oparte na prawdziwej historii.

Asterix i Obelix: Państwo Środka na Netflixie

Ten piąty film o znanych postaciach nie ma już Gerarda Depardieu. Asterixa gra Guillaume Canet, który również wyreżyserował film, a Obelixa gra Gilles Lellouche. Towarzyszą im Vincent Cassel jako César, Marion Cotillard jako Kleopatra i Pierre Richard jako Panoramix. Udział obejmuje piłkarza Zlatana Ibrahimovicia. Tym razem scenariusz nie jest oparty na żadnym z komiksów.

streszczenie:

Tym razem przygoda przenosi ich do Państwa Środka, którym są oczywiście Chiny. Księżniczka Fu Yi (Julie Chen) przybywa do wioski Asterixa w potrzebie pomocy. Obaj bohaterowie zgodzą się udać do swojego królestwa, aby uratować cesarzową Ding Tsien Chen (Bun Hae Min), która wpadła w ręce wrogów, a teraz sprzymierzyli się z Cezarem. Wszystko to jest prostym pretekstem do odgrywania komedii w kreskówkowym tonie, który charakteryzuje udane filmy fabularne.

Zawsze szczery na Netflixie

Thriller akcji został nakręcony w Holandii, co przykuło uwagę użytkowników i jest obecnie jednym z najczęściej oglądanych filmów na platformie. Bodil i Isabel to dwie kobiety, które decydując się na kilka dni wolnego od swoich mężów, wykorzystują siebie jako pretekst, by przeżyć krótkie chwile wyzwolenia. Jednak ta strategia osiąga swój najniebezpieczniejszy punkt, gdy Isabelle znika i wszystko wskazuje na przestępstwo. W rolach głównych: Bracha van Doesburg, Elise Schaap i Hannah Hoekstra

streszczenie:

Dwóch przyjaciół zasłania się plecami, by zakraść się i przeżyć sekretne przygody, ale ich skomplikowana sieć kłamstw wychodzi na jaw, gdy jeden z nich znika.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *