Jakie są liczby w hiszpańskiej prasie przed sobotnim meczem?

Euro 2020. W sobotę 19 czerwca reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanami w Sewilli. Co mówi lokalna prasa przed spotkaniem?

Mecz Hiszpania-Polska na Euro 2020 będzie ostatnim meczem naszej drużyny. Zawodnicy zagrają w Sewilli w sobotę 19 czerwca. Konkurs dla naszych przedstawicieli to rywalizacja o wszystko. Jeśli nie zdobędą przynajmniej jednego punktu, zawodnicy Paulo pożegnają się z meczami w złym stylu. Co hiszpańska prasa mówi o naszym narodzie?

Euro 2020: Co mówi hiszpańska prasa przed meczem z Polakami?

Nasz zespół rozpoczął Euro 2020 od najgorszego możliwego. Ze Słowacją przegraliśmy 1-2 w zły sposób. Szczęsny pozwolił na bramkę samobójczą, którą strzelił jako własną, a Krzysztof opuścił boisko z czerwoną kartką, nie grając w sobotę. Mecz z Hiszpanią w Sewilli był naszą ostatnią szansą na zremisowanie ze Szwecją i oszukanie kibiców. Jak widzą to lokalne gazety?

Pisał o spotkaniu w sobotę. W jaki sposób Nazywa się biało-czerwony ciasto w proszku.

Trener jest przedmiotem krytyki społecznej. Przyjechał do Polski w styczniu i uważa, że ​​wynika to z jego międzynarodowego doświadczenia. Już sześć miesięcy później został szeroko skrytykowany. Prasa oskarża go o to, że jest najlepiej opłacanym polskim trenerem po Leo Penhoeku, można o tym przeczytać w gazecie.

Gazeta zauważa również, że Robert Lewandowski bardzo się rozgniewał po klęsce Słowacji. Dziennikarze uważają, że atmosfera w polskiej szatni nie jest teraz najlepsza, co nie dziwi.

Najbardziej znany Marka Próbowałem przeanalizować sytuację w Polsce.

Czarna dziura Lewandowskiego: czytamy.

Dziennikarze oskarżyli naszego kapitana o niekompetencję w wielkich meczach, przypominając, że strzelił tylko dwa gole w 12 meczach. Bądź jednak ostrożny przestań denerwować. Wierzą, że przyjedzie do Sewilli, aby udowodnić, że może być liderem.

To nie powinien być jego dzień – upiera się prasa.

Dodatkowo organizatorzy spodziewają się deszczu ze względu na kiepski teren na La Cartosa w naszym zaprzyjaźnionym kraju, a także pogarszające się warunki pogodowe na ten trudny mecz.

Mecz rozpocznie się w Sewilli o 21:00. Dopingujesz?

Elvira Skepasca

Językoznawca polski z wykształcenia, nauczyciel z zawodu. Miłośnicy crossfitu i zdrowego stylu życia. Miłośniczka kina francuskiego, kuchni włoskiej i filmów Stanisława Parigi.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *