Javier Castillo podbija Times Square z „The Snow Girl” w języku angielskim

Javier Castillo podbija Times Square z „The Snow Girl” w języku angielskim

Śnieżna dziewczyna Przybył do Nowego Jorku. słynny Billboardy na Times Square Od środy ogłosimy start Śnieżna dziewczynaangielska wersja powieści pisarza z Malagi Javiera Castillodzieło, które dzięki serialowi Netflix odniosło światowy sukces.

To pierwszy raz, kiedy ktoś napisał Javier Castillo Opublikowany w Zjednoczone państwo, w języku ojczystym, jako jeden z nielicznych pisarzy hiszpańskich, którzy dokonali tego wyczynu. „To marzenie być tutaj w Nowym Jorku i myśleć o uruchomieniu Śnieżna dziewczyna Na ekranach Times Square” – celebrował pan z Malagi, twierdząc, że publikowanie w Stanach Zjednoczonych „jest jednym z tych kroków, które dla pisarzy europejskich są prawie niemożliwe, a dla Locke’a, postaci dla mnie najbardziej osobistej, nie mogłem być bardziej podekscytowany.”Ta powieść stała się prawdziwym fenomenem edytorskim po wydaniu w 2020 roku, osiągając pozycję Bestsellerowa książka podczas pobytu w więzieniu. Ponadto przez wiele miesięcy utrzymywał się na pierwszym miejscu w Hiszpanii, przekroczył już dwa miliony sprzedanych egzemplarzy, a prawa do niego nabyło 18 krajów.

„Snow Girl”, serial akcji, który stał się Neflixem

Autorce udało się przekroczyć kolejne granice Śnieżna dziewczynana podstawie serii pt Netflixa. Odnosząc ogromny sukces, stał się najchętniej oglądanym serialem audiowizualnego giganta na świecie zaledwie tydzień po premierze, docierając dzięki tej platformie do ponad 190 krajów.

Javier Castillo stał się jednym z najbardziej kosmopolitycznych hiszpańskich autorów na obecnej scenie literackiej: podobnie jak jego twórczość Przetłumaczony na 18 języków Jest już dystrybuowany we Francji, Włoszech, Holandii, Rosji, Portugalii, Polsce, Turcji, Czechach, Korei, Ukrainie, Rumunii, Słowenii, Węgrzech, Serbii, Iranie, Macedonii i na Słowacji, a także we wszystkich krajach Ameryki Łacińskiej .

Javier Castillo dorastał w Maladze Lekcja biznesowa. Pracował jako doradca finansowy firm, ale po sukcesie zrezygnował z liczb jego pierwsza powieść, Stracony dzień (Penguin Random House, 2017), która stała się fenomenem wydawniczym i została opublikowana we Włoszech, Meksyku, Kolumbii, Argentynie, Portugalii, Turcji, Czechach, Polsce, Serbii, Japonii i Korei.

Jego najnowsza praca „Kryształowa kukułka”

jego ostatnia praca, kryształowa kukułka (Penguin Random House, 2023), udaje się pokonać bestsellery. Z cudowną fabułą, która sprawi, że odkryjesz sekrety historii, która zawiera „dziesiątki ukrytych i splecionych ze sobą tajemnic w opowieści”, jak opisuje sam autor w publikacji, która w dniu jej ogłoszenia zebrała ponad 43 200 lubi. I 2500 komentarzy.

Krótko mówiąc, prawdziwy edytorski fenomen, który pochłonął już ponad milion czytelników na całym świecie i nadal bije rekordy.

Wyczekiwana powieść, która dołącza do innych Pięć powieści wydanych do tej pory: Dzień, w którym miłość jest stracona (Dom losowych pingwinów, 2018); Cokolwiek stało się z Mirandą Hoff (Dom losowych pingwinów, 2019); Śnieżna dziewczyna (Penguin Random House, 2020) i Gra dusza (Penguin Random House, 2021), powieść, której egzemplarz sprzedawał się co 8 sekund, docierając do drugiego wydania pierwszego dnia w księgarniach i czyniąc Javiera Castillo pierwszym hiszpańskim autorem, który podbił gigantyczne ekrany Time Square, po zanurzył swoje zdjęcie na legendarnym New York Square na kilka dni.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *