Jean Reno, kim on jest: 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o francuskim aktorze z Who Killed Sara 3 | Sezon 3 | Seria Netflix | Sława

Po dwóch udanych sezonachKto zabił Sarę?Netflix odnowił serial do trzeciej części, której zdjęcia zaczęły się w październiku 2021 roku. Dlatego fani dramatu stworzonego przez José Ignacio Valenzuelę szukają wiadomości o fabule i aktorach, a 10 listopada ogłoszono światową gwiazdę dodaje się do obsady.

więcej informacji: Zdecydowanie wszystko o trzecim sezonie „Who Killed Sarah?”

To jest o Francuski aktor znany z ról w filmach takich jak „Leon” I „duży błekit”, oba wyreżyserował Luc Besson. Ponadto pracował w amerykańskich filmach, takich jak „French Kiss” (1995) z Meg Ryan i Kevinem Klinem, „Mission: Impossible” (1996) z Tomem Cruisem i „Rōnin” (1998 ) z Robertem De Niro oraz „Godzilla” (1998) z Matthew Broderickiem.

Szczegóły jego postaci w trzecim sezonie „„, ale z pewnością wniesie wiele do historii z Manolo Cardona i Caroliną Mirandą. Na razie powiemy Ci 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć Jane Reno.

więcej informacji:10 rzeczy, które mogą się wydarzyć w trzecim sezonie serialu „Kto zabił Sarę?”

1. Jakie jest prawdziwe imię Jane Reno?

, Chłopak Juan Moreno i Herrera Jimenez, urodził się w Casablance w Maroku 30 lipca 1948 r. Ponieważ jego rodzice byli hiszpańskimi wygnańcami z reżimu Franco, mówi płynnie po hiszpańsku. Ma młodszą siostrę Marię Teresę (Mary Therese), która jest również obywatelką Francji.

2. Jak wzrosło Twoje zainteresowanie wydajnością?

Od najmłodszych lat interesował się kinem. W wieku 17 lat przeniósł się do Francji kontynentalnej i studiował na Corse Simon. Po odbyciu służby wojskowej w Niemczech wrócił do kraju gaelickiego, aby trenować w teatrze z Didierem Flamandem i zostać aktorem.

więcej informacji: Małżonkowie bohaterów filmu „Kto zabił Sarę?” w prawdziwym życiu

Jean Reno i Jean-Marc Parr w Deep Blue, włosko-francusko-amerykańskim filmie z 1988 roku w reżyserii Luca Bessona (zdjęcie: 20th Century Fox)

3. Jak zacząłeś swoją karierę?

Kariera aktorska Jeana Reno zaczęła się od nikczemnych ról, ze względu na jego postawę. Ale dzięki przyjaźni z Lukiem Bessonem grał postacie o bardziej życzliwym pochodzeniu. Później zagrał zarówno w rolach komediowych, jak i bohaterskich. Wśród jego wczesnych filmów są „Nikita” (1990), „Le Grand Bleu” (1988) i „Leon(1994) z Natalie Portman.

Jean Reno zagrała w filmie "zawodowa leon" junto a Natalie Portman (fot. Columbia Pictures)
Jean Reno wystąpił w „Professional Leon” z Natalie Portman (fot. Columbia Pictures)

4. W jakich amerykańskich filmach byłeś?

Francuski aktor pracował w kilku amerykańskich filmach, takich jak „The French Kiss” (1995), „Mission: Impossible” (1996), „godżilla(1998) i zaproponowano mu rolę agenta Smitha w Matrixie, ale odrzucił go. W 2006 roku pojawił się w „Różowej Pantery” jako Gilbert Bunton, a w „Kod da VinciNapisany przez Rona Howarda jako kapitana Bezo Fache.

Zaproponowano mu rolę agenta Smitha w Matrixie, ale Jean Reno go odrzucił (zdjęcie: Warner Bros.)
Zaproponowano mu rolę agenta Smitha w Matrixie, ale Jean Reno go odrzucił (zdjęcie: Warner Bros.)

5. W jakich francuskich filmach wystąpiła?

Jane Reno Brał udział w takich filmach jak „Les Visiteurs” (1993), „Rivers of Purple” (2000) z Vincentem Casselem oraz „Rivers of Purple 2” (2004) z Benoît Magimelem.

6. Jakie spowiedzi otrzymałeś?

Podczas parady wojskowej 14 lipca 1999 r. prezydent Francji Jacques Chirac nadał mu tytuł Kawalera Legii Honorowej. W 2006 roku otrzymał tytuł adoptowanego syna prowincji Kadyks. Rok później został uhonorowany Giraldillo de Oro na Europejskim Festiwalu Filmowym w Sewilli „za udaną i pełną sukcesów karierę”.

W 2011 roku ona i aktorka Carmen Mora otrzymały ósmą nagrodę dialogową (nagrodę) od Towarzystwa Przyjaźni Hiszpańsko-Francuskiej w uznaniu jej wkładu w stosunki między Francją i Hiszpanią na polu kulturalnym i filmowym. W następnym roku otrzymał honorową nagrodę Giffoni Film Festival, a 29 grudnia 2015 r. rząd hiszpański przyznał mu Order Zasługi w Dziedzinie Sztuk Pięknych.

Jean Reno odbiera nagrodę Kryształowego Globu za wybitny wkład artystyczny w światowe kino z rąk prezesa Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach (fot. Michel Ciec/AFP)
Jean Reno odbiera nagrodę Kryształowego Globu za wybitny wkład artystyczny w światowe kino z rąk prezesa Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach (fot. Michel Ciec/AFP)

7. Czy był to dźwięk mufasy i doraemona?

Słynny francuski aktor użyczył głosu Mufasę we francuskiej wersji „Króla Lwa”, w której pierwotnie wcielił się James Earl Jones. Ponadto wcielił się w Doraemona w serii reklam Toyoty w Japonii, w ramach kampanii „ReBorn”.

8. Kim jest żona Jane Reno?

Jean Reno po raz pierwszy ożenił się z Genevieve w 1977 roku, ale rozwiódł się w 1988 roku, a w 1995 roku poślubił polską modelkę Natalie Deskewicz, z którą rozwiódł się w 2001 roku. 29 lipca 2006 roku ożenił się z brytyjską modelką i aktorką Zofią Boruka, w miasto Les Baux-de-Provence w południowej Francji.

Jean Reno i jego żona, aktorka Zofia Boroca, przyjeżdżają do ambasady brytyjskiej w Paryżu na kolację z okazji wizyty brytyjskiego księcia i jego żony, 17 marca 2017 r. (fot. Geoffroy Van Der Hasselt/AFP)
Jean Reno i jego żona, aktorka Zofia Boroca, przyjeżdżają do ambasady brytyjskiej w Paryżu na kolację z okazji wizyty brytyjskiego księcia i jego żony, 17 marca 2017 r. (fot. Geoffroy Van Der Hasselt/AFP)

9. Ile dzieci ma Jane Reno?

Ma dwóch synów ze swojej pierwszej żony: Sandrę urodzoną w 1978 roku, Mikaela w 1980 roku. Z drugim również Tomem, który urodził się 10 stycznia 1996 roku i Sereną, która urodziła się 28 czerwca 1998 roku. Cielo, który urodził się w Nowym Jorku w lipcu 2009 roku i Deanon, który urodził się we wrześniu 2011 roku. Ponadto Reno jest dziadkiem Ange, który urodził się we wrześniu 2013 roku i jest pierwszym dzieckiem najstarszego. dziewczyna.

10. Kto zabił Sarę Czy twój pierwszy serial po hiszpańsku?

Nie, Jane Reno Jest częścią obsady”.Sprawa osobista’, hiszpańska seria Amazon Prime Video z udziałem Ory Garrido, francuskiej aktorki; Stworzony przez Ramona Camposa, Teresę Fernandez Valdes i Gemmę R Neira, dyrektorów Bambu Producciones.

Jean Reno na zdjęciu
Jean Reno o kręceniu hiszpańskiego serialu „A Private Affair” w Amazon Prime Video (zdjęcie: Bambu Producciones)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *