Jedenasta edycja BrLab przedłuża nabór do 28 maja

Rejestracja na 11. kurs BrLab została przedłużona do piątku 28 maja do godziny 18:00 w Brazylii. Development Lab przyjmuje zgłoszenia na filmy fabularne z dowolnego kraju w Ameryce Łacińskiej, a także z Portugalii, Hiszpanii i Włoch, o ile zidentyfikowało już reżysera, producenta i firmę producencką.

Jedenasta edycja BrLab odbędzie się w dniach od 1 do 15 października 2021 roku, Z zaprogramowaniem online jako środkiem bezpieczeństwa w związku z pandemią. Podczas Brazilian Development Lab wybrane projekty będą doradzane przez ekspertów, a także będą uczestniczyć w profesjonalnych spotkaniach, konferencjach i studiach przypadków, bezpłatnie, w ramach stypendiów szkoleniowych przyznawanych przez program Ibermedia.

Co więcej, Dziesięć projektów, wybranych filmów fabularnych, jest nominowanych do głównych nagród Takich jak Nagroda Globo Filmes Desenvolvimento, która obejmuje kapitał ekonomiczny w wysokości 100 000 Rialów (ponad 19 100 USD) oraz zachęty oferowane przez dystrybutora Vitrine Filmes.

Wśród nagród są także konsultacje i warsztaty prowadzone przez brazylijskie i zagraniczne firmy i instytucje, takie jak Torino Film Lab, wspierane m.in. przez Projeto Paradiso i Pop Up Film Residency.

po raz pierwszy , BrLab będzie miał nową kategorię poświęconą koprodukcji i finansowaniu projektów audiowizualnych. Projekty zainteresowane udziałem w tym nowym podziale muszą uzyskać 30 proc. Dofinansowania w Brazylii lub za granicą iw tym przypadku dokonać takiej samej rejestracji, wskazując na zainteresowanie udziałem w procesie selekcji dla obu grup. Wybrane projekty wezmą udział w starannie wyselekcjonowanych spotkaniach biznesowych i krótkim szkoleniu przygotowawczym.

spadkobiercy
spadkobiercy

Koszt rejestracji projektu to 50 BRL (10 USD). Brał udział w poprzednich wersjach filmów programu dla twórców filmowych, takich jak Juliana Rojas (Necropolis Symphony), Marcelo Marinesi (Las Herderas), Fernando Coimbra (O Lobo Behind the Door), Marcelo Lourdlo (Paterno), Divi Brito („Rifle”) ), Lucia Garibaldi („Los Tiburones”), Maria Clara Escobar („Desterro”), Adirley Queirós („Mato Seco Em Chamas”), Adrian Saba („The Dreamer”), Grace Passô („Amores Surdos 1500”), i Renata Pinheiro („Miłość, plastik i hałas”), Marcela Lordy („O Livro dos Prazeres0”), między innymi.

RozporządzenieRejestracja

A także, że, ComKids i BrLab połączyły siły, aby wprowadzić nagrodę comKids + BrLab W przypadku projektów rozwojowych skierowanych do dzieci i młodzieży. Nagroda łączy w sobie zachęty, doradztwo i wizjonerskie działania, które mogą nagrodzić nawet sześć projektów w Ameryce Łacińskiej. Nabór jest otwarty do 14 czerwca. Rozporządzenie s Formularz rejestracyjny.

Zwycięzcy będą mogli zagwarantować sobie udział w takich festiwalach jak Festival de Cine Schlingel 2021, W Niemczech oprócz udziału w takich wydarzeniach jak 11 ° BrLabI Kids Keno Industry 2021I Polska i M: Membrane Forum 2022, Z siedzibą w Szwecji. Uczestnicy rywalizują również o międzynarodową firmę konsultingową w dwóch etapach, aw przypadku projektów brazylijskich o nagrodę motywacyjną w wysokości 5000 R $.

Pierwsza edycja VITÓRIA AV.LAB

Wreszcie, pierwsza edycja VITÓRIA AV.LAB – Laboratorium Projektów Audiowizualnych, wybierze filmy fabularne powstające w stanach Espírito Santo i Minas Gerais w Brazylii. Lista jest dostępna pod adresem strona Z projektu i Napisy Można to zrobić do 9 czerwca.

Uczestnicy otrzymają lekcje od profesjonalistów z długą karierą w kinie brazylijskim i latynoamerykańskim. Te prace usprawniające będą obejmowały koncepcję i opracowanie scenariusza i projektu produkcji wykonawczej po finansowanie, dystrybucję i sprzedaż. Promowane przez firmę producencką Pique-Bandeira Filmes we współpracy z BrLab, VITÓRIA AV.LAB odbędzie się od 5 do 23 lipca w formacie online.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *