Jedno z najlepszych opowiadań o Wiedźminie doczekało się powieści graficznej

Jedno z pierwszych opowiadań sagi o Wiedźminie zostało zaadaptowane do postaci powieści graficznych i wygląda na to, że adaptowane będą bardziej oryginalne historie.

Jedna z najpopularniejszych historii w Geralt z Rivii Sagaznany jako MagikPosiada adaptację powieści graficznej.. Wiedźmin: Prawda wykiełkowała Powie o spotkaniu czarownika Geralt z liwlinaMężczyzna jest przeklęty, by wyglądać jak potwór, który skrywa więcej mrocznych sekretów niż jego ohydny wygląd. Ta historia jest oparta na historii Piękna i Bestia co jest doskonałym przykładem tego, jak czarodziej epicki twórca, Andrzej SapkowskiPotrafi wziąć bajki i europejski folklor i zamienić je w mroczne i przerażające historie.

Jak dotąd komiksy rozgrywają się w świecie Magik Zwykle są to całkowicie oryginalne historie opublikowane przez Czarny końWiedźmin: Ziarno Prawdy Będzie to pierwsza historia, którą stworzysz Andrzej Sapkowski To będzie komiczne. I wydaje się, że nie będzie jedyny, ale powieści graficznych opartych na opowiadaniach polskiego pisarza będzie więcej.

Historia Wiedźmina

Magik Zaczęło się od serii opowiadań napisanych przez Polaków Andrzeja Sapkowskiego, Później stała się fikcyjną opowieścią z 7 powieściami i 15 opowiadaniami zebranymi w formie książkowej. Wszystkie historie krążą wokół wiedźmy Geralt z Rivii Zmutowany łowca potworów wychowany od dzieciństwa jako idealna maszyna do zabijania, podróżuje przez ponury świat, w którym najniebezpieczniejszymi stworzeniami często nie są potwory, ale ludzie.

Od czasu jej pierwszego wydania w latach 90. cieszył się ogromną popularnością w Polsce i Europie Wschodniej, ale światową sławę zyskała, gdy powstała polska firma zajmująca się grami wideo. czerwony projekt cd Dopasowałem się do świata, który stworzyłem Sapkowski Do trylogii gier wideo. I z najnowszą grą sagi Wiedźmin 3: Dziki GonWszechświat Geralt Rivia Odniósł ogromny sukces na całym świecie, ponieważ gry wideo, komiksy i oryginalne książki osiągnęły bezprecedensową popularność i od tego czasu Netflix Przekształci epopeję literacką w serię, stała się jedną z najbardziej cenionych epopei literackich ostatnich lat.

Komiksy o Wiedźminie w Hiszpanii

standard redakcyjny Ma epickie prawa Magik w Hiszpania. W tej chwili , 6 tom kolekcji Z oryginalnych opowiadań opublikowanych w całości w Hiszpanii.

Wiedźmin: Prawda wykiełkowała Został również opublikowany Hiszpania za pomocą standard redakcyjny. w formacie twarda okładka, z Rozmiar 17×26 cm i z 56 stron, Komiksy można kupić za Cena to 15 euro.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.