Jedzie po koronę! Luciana Martinez olśniewa w Polsce

Jedzie po koronę!  Luciana Martinez olśniewa w Polsce

Salwadorka startuje już w 14. edycji konkursu Miss Supranational w Polsce, w którym o pierwszy tytuł będzie walczyć ponad 68 kandydatek. Luciana Martinez to jedna z moich ulubionych.

Kilka dni temu Salwador Luciana Martinez wyjechała do Polski Podbić jury ponadnarodowego konkursu piękności swoją urodą, bezpieczeństwem, inteligencją i elegancją.

We wspomnianym konkursie królowa Cuscatlica zajmie dla Salwadoru drugie miejsce i oczywiście zabierze koronę do domu. Wiele osób na nią stawia i nie wątpi, że w czternastej edycji konkursu sprawdzi się znakomicie.

Martinez będzie musiał konkurować z ponad 68 kandydatami z krajów i terytoriów autonomicznych w różnych częściach świata. Była jedną z pierwszych kandydatek do korony, która przybyła do Focusa i już prowadzi zajęcia przed finałowym wieczorem.

Przeczytaj także: Santa Anna królową Festiwalu Julia 2023

Zdjęcie: Przykładowe, niekomercyjne zdjęcie natury/https://www.instagram.com/p/Ct9utNgoWly/

„W moim sercu 7 milionów Salwadorczyków, gdy dążymy do osiągnięcia tego samego marzenia i celu, dzisiaj wyjeżdżamy do Polski 🇵🇱 o godz. @misssupranational Nie mógłbym być bardziej wdzięczny wam wszystkim i tym, którzy byli częścią tego procesu, oraz waszemu bezwarunkowemu wsparciu 🫶🏻✨. Dziękuję mojej rodzinie za to, że zawsze przy mnie była 💛” – napisała Salwadorka obok kręgu zdjęć, gdy wychodziła z lotniska w Salwadorze.

To już trzeci występ Martineza w zawodach międzynarodowych. Przypomnijmy, że startowała w wyborach Miss Grand International 2020, gdzie znalazła się w gronie 21 najlepszych, oraz w Reinado Internacional del Café 2022, będąc w gronie pięciu finalistek.

Możesz być zainteresowany: Elena Villatoro kradnie trwającą paradę LGBTI Pride

Zdjęcie: Przykładowe, niekomercyjne zdjęcie natury/https://www.instagram.com/p/Ct9utNgoWly/

W poście, który Salwadorka opublikowała na swoim koncie na Instagramie, widziano ją nagrywającą klip wideo z kilku stojaków elektrycznych. Wyglądała na pewną siebie i szeroko uśmiechniętą.

Wielki finał konkursu odbędzie się 14 lipca 2023 roku w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.

Fani Luciany przesyłali jej pozytywne i pełne wsparcia wiadomości w mediach społecznościowych: „Zdobądźmy tę koronę ❤️”, „Królowa, cała miłość z Puerto Rico!!! Zawsze mnóstwo sukcesów. Wierz w siebie i lśnij!!!!! 😘😘 😘😘 ” „🔥🔥🔥 Królowo, ta korona jest Twoja, chodźmy jeśli potrafisz, masz o co walczyć”, „Ten uśmiech otwiera drzwi i ty też jesteś w rankingu”, „Bella!!!! Życzymy Ci w tym wszystkiego najlepszego konkurs!!! 😍😍” – napisali jego fani.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *