Jego ostatnia kariera – Telemundo Miami (51)

Jego ostatnia kariera – Telemundo Miami (51)

Miami – Burza tropikalna Lee utworzyła się we wtorek po południu na środkowym Oceanie Atlantyckim – podało Narodowe Centrum Huraganów (NHC).

Według biuletynu Narodowego Centrum Meteorologii, opublikowanego we wtorek o godzinie 17:00, system znajdował się 2315 mil na wschód od Małych Antyli. Maksymalny utrzymujący się wiatr osiągał prędkość 45 mil na godzinę, a wiał z zachodu na północny zachód z prędkością 16 mil na godzinę.

Oczekuje się, że depresja w ciągu kilku dni przekształci się w poważny huragan. Jeśli stanie się burzą tropikalną, otrzyma imię Lee.

Aktualne powiadomienia, ostrzeżenia i ostrzeżenia

W tej chwili nie obowiązują żadne ostrzeżenia ani ostrzeżenia.

Narodowa Komisja Zdrowia sugeruje jednak, aby mieszkańcy Małych Antyli monitorowali postęp systemu.

Tak wygląda sezon huraganów na Atlantyku

Obecny sezon huraganów na Atlantyku rozpoczął się 1 czerwca i zakończy 30 listopada.

NOAA przewiduje, że wystąpi od 14 do 21 nazwanych burz, z czego 6 do 11 stanie się huraganami. Spośród tych przypadków od 2 do 5 będzie miało znaczną dotkliwość (kategoria 3 do 5).

Według zestawienia sporządzonego na podstawie danych NOAA, to huragany, które utworzyły się na Oceanie Atlantyckim i spowodowały najwięcej ofiar śmiertelnych w historii Stanów Zjednoczonych.

W tym sezonie huraganów na Atlantyku utworzyło się dotychczas osiem burz tropikalnych: Arlene, Brett, Cindy, Dawn, Emily, Franklin, Gert, Harold, Idalia, Jose i Katia.

Spośród nich tylko Don, Franklin i Idalia docierają do tornada.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *