Jej gorące sceny wprawiły w szok nawet Carlosa Riverę

Jej gorące sceny wprawiły w szok nawet Carlosa Riverę

Ludwika Paleta Jest jedną z najpopularniejszych aktorek, która mimo, że urodziła się w Polsce, Karierę rozpoczął w Meksyku i brał udział nie tylko w telenowelach, ale także w tysiącach filmów i seriali w kraju.

Ostatnio znane gwiazdy zagrały w jednym z filmów VIX, Wraz z wpływową Juanpą Zuritą, która debiutuje w filmie.

To jest o Czy chcesz być moim synem?, Film odniósł ogromny sukces, ale zawierał także bardzo gorące sceny między aktorami i wywołał kontrowersje.

Radzimy Ci: Aktorka „Karuzeli” przyznaje, jaka była Ludwika Paletta w telewizji i poza nią

Gorące sceny Ludviki Paletty i Juanpy Zurity w ich nowym filmie

Ludvika Paletta i Juanpa Zurita pozują jako matka i syn w filmie „Do You Want to Be My Son?”, ale dzielą się też Niektóre bardzo emocjonalne sceny pocałunków.

Wielu ich krytykowało, a oni byli inni Reakcje są takie, że ona jest zamężna i ma 44 lata, a on ma dziewczynę, która ma 27 lat.

Jedną z osób, która zareagowała w Internecie, był Carlos Rivera, który był zszokowany tą sceną i napisał „Mój młodszy brat Juanpa Zurita w swoim pierwszym filmie. Tylko tutaj nie mówi: «Gdzie jest moja mama?» Całuje ją bezpośrednio.” Piosenkarka powiedziała.

Co więcej, na te sceny zareagowała także rodzina influencera, a jego matka udzieliła mu nawet reprymendy.

„Juan Pablo, Matko Święta, nie, co ci mówiłam, to był pocałunek i tyle” – powiedziała jego matka, a ojciec zapytał, śmiejąc się niezręcznie: „Czy tak będzie wyglądał cały film?” Masz poważne kłopoty, prawda?” Jego bracia także byli zszokowani.

Wywołało to śmiech w Internecie, a sama Ludwica naśmiewała się z Juanpy po tym, jak matka ją skarciła.

„Mama Cię skarciła!!!!! 😂😂😂😂😂”, Słynna aktorka skomentowała to, a obserwatorzy influencera poprosili go, aby zobaczył reakcje jego dziewczyny, Macareny Achaji.

Pomimo kontrowersyjnych scen, w ciągu kilku dni film stał się najchętniej oglądanym na platformie, a Juanpa Zurita pokazała swoją dumę i podziw w mediach społecznościowych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *