Jeśli lubisz filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach, powinieneś od razu obejrzeć Johnny’ego na Netflix

Jeśli lubisz filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach, powinieneś od razu obejrzeć Johnny’ego na Netflix

w ciągu ostatnich kilku tygodni, Netflix prawie potajemnie wypuścił Johnny’egopolski film, który już jest jednym z najchętniej oglądanych na platformie przepływ W Hiszpanii. Ten film opowiada historię Patryk I wielu widzów zastanawia się, czy fabuła była inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Jeśli chcesz poznać odpowiedź, czytaj dalej: W tym Poczta Poznasz historię Johnny’ego.

Johnny Streszczenie, obsada i zwiastun

Mówią, że lepiej niż Jasio To zacząć oglądać film, nie widząc zbyt wiele, więc przejdę do sedna sprawy: życia Patryk Zmieni się na zawsze bez jego wiedzy, gdy kapłan go przyjmie, Jana Kaczkowskiego. Tak czy inaczej, warto przeczytać prawdziwą historię, nawet jeśli nie widzieliście filmu.

Daniel Jarożek On jest menadżerem Jasioto jego pierwszy film, a towarzyszy mu obsada pełna znajomych twarzy w Polsce: Dawid Ogrodnik, Piotr Trojan, Beata Zegarlica I Grazina Polka, pośród innych. Pod tymi liniami znajdziesz plik Zwiastun Johnny’ego (dostępne tylko w języku polskim).

Prawdziwa historia Johnny’ego, przebojowy film Netflix

Czy ksiądz Jan Kaszkowski naprawdę istnieje?

Ta postać jest inspirowana Ojciec Jan, pastora, który pracował z chorymi na raka w ostatnich tygodniach ich życia (tzw. agonia). z niektórymi sojusznikami Założył szpital specjalnie dedykowany tym pacjentom, aw 2009 r. ośrodek, aby dalej pomagać ludziom w bólu. W tym celu otoczył się lekarzami, pielęgniarkami i profesjonalnymi pomocnikami, którzy pomogli mu urzeczywistnić marzenie z pomocą najbardziej potrzebujących spełnienia.

Tak, ksiądz Jan Kashkovski istnieje w prawdziwym życiu

I czy Patrick naprawdę istniał w prawdziwym życiu?

Związek pomiędzy Patryk I Styczeń Od tego czasu inspirowany prawdziwymi wydarzeniami Patryk Uzyskał pomoc księdza w przezwyciężeniu uzależnienia od nielegalnych substancji. Ale, Poważnym niepowodzeniem dla młodego człowieka była śmierć duchownego w 2016 roku po chorobie nowotworowej. Oczywiście nie zapomni, że dzięki niemu Dziś ma rodzinę i poświęca się duszą i ciałem pomaganiu ludziom takim jak on, którzy cierpieli z powodu wszelkiego rodzaju uzależnień..

Treść związana z innymi filmami Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *