Jesse Eisenberg opowiada o powrocie Lexa Luthora – Futuro Chile

Po rozmowie z podekscytowaną publicznością na 28. Festiwalu Filmowym w Sarajewie aktor Jesse Eisenberg omówił wiele tematów, od wprowadzenia do pracy jako niespokojny nastolatek, a także jego niechęci do komedii.przyjaciele”. Eisenberg wyraził niezadowolenie z reakcji na jego portret Lexa Luthora w sukcesie filmu Batman V Superman: Świt sprawiedliwości.

„Pisarz Chris Terrio jest bardzo poważnym pisarzem i jest bardzo emocjonalną osobą. Dużo myślał o mojej postaci, a ja też dużo myślałem o mojej postaci. Dużo rozmawiałem z moim trenerem aktorskim o postaci i jej historia z ojcem i jego życiem miłosnym, dlatego ludzie mnie nienawidzą” – powiedział aktor, którego zagrał w filmie kasowym z 2016 roku.

Co jeszcze powiedział Jesse Eisenberg?

W rozmowie z Deadline aktor ujawnił, że nie wyklucza powrotu na scenę DC czy uniwersum Marvela. Słuchaj, nie jestem fanem komiksów. Dla mnie nie grałam roli, którą wyobrażałam sobie od dzieciństwa.. Dla mnie była to szansa zagrania tej wspaniałej postaci napisanej przez tego wspaniałego pisarza i uwielbiałem to robić” – powiedział Eisenberg.

Z drugiej strony znany amerykański aktor zwrócił uwagę na znaczenie roli, jaką zagrał w filmie, wskazując, że «Dlatego zabawa jest fajna, a nie granie nie jest czymś, o czym wstydzę się mówić moim dzieciom, ponieważ nie jest to ważny rodzaj w moim życiu.chociaż uwielbiałem robić ten film”, o tym, jak ważne jest, aby artysta robił różne rzeczy.

Ale Jesse Eisenberg pilnuje swojego harmonogramu, przygotowując się do nakręcenia swojego kolejnego filmu: «prawdziwy ból „, w Polsce. Artysta opowiedział także o charakterze swojego nowego filmu, który opowie historię dwóch jego kuzynów, którzy rozstali się, gdy byli w trasie po Holokauście po śmierci swojej babci. „Chodzi o ich życie i ich małe zmagania, w przeciwieństwie do większych zmagań, z którymi się borykają, i chodzi o połączenie sposobu, w jaki myślimy o współczesnym bólu ze sposobem, w jaki myślimy o bólu naszych przodków. Nasi przodkowie zostali zabici i nasze cierpienie jest stosunkowo niewielkie”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.