Jestem Betty, brzydka: eksplodująca teoria o tym, dlaczego Netflix zdecydował się anulować udany serial

Jedna z najchętniej oglądanych produkcji na świecie pożegnała się z Netflixem. Powodzenie jestem moim brzydkim domem bez wątpienia. Telenowela kolumbijska, której premiera odbyła się 25 października 1999 roku, Zdobył Księgę Rekordów Guinnessa w 2010 roku Ze względu na swój globalny zasięg po emisji i retransmisji prawie na całym świecie i tłumaczeniu na ponad 19 języków, porzucił Platforma pływ.

Sukces serii został powtórzony 20 lat po pierwszym pokazie, od tego czasu Zajęte przez 29 tygodni Top 10 Netflixa w kategorii TV nieanglojęzycznych oraz Skumulowane ponad 11 880 000 godzin oglądania W ciągu trzech lat była online. W ostatnich dniach udało mu się wspiąć na drugie miejsce w tabeli.

Ale Popularna powieść z Anną Marią Orozco została usunięta z katalogu 10 lipca. Jego fani wiedzą o tym, odkąd zapowiedź jego wycofania została ogłoszona miesiąc temu. Ale do tej pory oficjalne powody tego wycofania nie są znane, co jest wyjaśnieniem, że zwolennicy powieści krzyczą na firmę w mediach społecznościowych.

Dlatego wersja dostarczona przez Kolumbijski dziennikarz Carlos Ochoa, specjalizujący się w telenoweli, miał taki efekt. przez jego kanał youtubektóry ma ponad 61 000 subskrybentów, profesjonalista powiedział: „To było na kontrakty. Najpierw, [el canal de televisión] RCN ma wszystkie swoje produkty w serwisie Netflix. ale pewnego dnia Karakul zapukał do drzwi i negocjowali. RCN usunął wszystkie swoje produkty To był pierwszy raz, kiedy został wydany Brzydka Betty z Netflixa. Ale ponieważ wszyscy domagaliśmy się serialu, Netflix zdecydował się zapłacić RCN dużo pieniędzy, aby najpiękniejsza, brzydka i ukochana dziewczyna wróciła.

W ten sposób Ochoa wskazał, że po raz pierwszy powieść została usunięta z katalogu platformy, decyzję, którą Netflix później anulował i dodał ponownie na prośbę użytkowników.

Powody, dla których Netflix wyciągnął katalog „Jestem w domu, brzydki”

Aby zrozumieć dlaczego mój dom Znowu opuściłem platformę, proponuję dwie opcje: pierwsza to ta Netflix ma już dość płacenia milionów RCN za tylko jeden produkt; Albo że inna platforma zaproponowała mu zapłatę więcej – ostrzegł dziennikarz.

Katalog Netflix jest stale aktualizowany. Chociaż użytkownicy platformy nie będą mogli cieszyć się historią między nimi Beatrice Pinzon i Armando Mendoza, pływ Dołącz do jego zespołu Nowe Produkty Który również wspiął się na najwyższe pozycje w najchętniej oglądanych rankingach.

Rina, polski serial krótkometrażowy, którego premiera odbyła się 23 czerwca i zdążyła już znaleźć się w pierwszej dziesiątce programów telewizyjnych nieanglojęzycznychNetflix

Na kilka dni przed premierą, królowapolskie serialeudało się zadomowić w pierwszej dziesiątce Z nieanglojęzycznego programu telewizyjnego w zeszłym tygodniu. The Story of Celeste (grany przez Andriej Ciorin), emerytowany krawiec i Królowa Smoków który od 50 lat mieszka w Paryżu i musi wrócić do Polski na romans, Ponad 7400 godzin pracy na platformie.

Kolejny niewątpliwy sukces odniósł niepokojący dokument o tajemniczej śmierci Tonyi Hughes pt Dziewczyna na zdjęciuKtóry mówi wszystko, co nieznane i utrzymuje widza przy poznaniu prawdy. Historia 20-letniej tancerki A matka dziecka, które słynęło z przyjmowania różnych tożsamości, wywołała błyskawiczne poruszenie na Netflixie i już w pierwszym tygodniu po premierze stała się jedną z najchętniej oglądanych stron na platformie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.