Jestem Hamlet, autorstwa Richarda Jamesa. Teatr Reina Victoria. Z Gabrielem Olivaresem i Leo Rivera

Reżyser teatralny Gabriel Olivares po raz pierwszy wyreżyseruje spektakl z Leo Riverą, a scenariuszem będzie brytyjski dramaturg Richard James i Yu Sui Hamlet.

Jestem Hamletem To doświadczenie uczestniczenia w spektaklu, w którym zacierają się granice między rzeczywistością a fantazją

Jestem Hamletem To utwór napisany w jednym akcie, z nutami czarnej komedii i thrillera. Akcja toczy się w pustym teatrze (75 minut, w czasie rzeczywistym, bez elips).

Tekst został napisany przez Richard James I uchwyć tragedię William Szekspiri wioskaZastanowić się nad życiem i jego podobieństwem do teatru. Dzieło, w którym z każdą minutą zacierają się różnice między rzeczywistością a fantazją, w rolach głównych Gabriela Olivaresa s Leo Rivera.

Gabriela Olivaresa Po raz pierwszy zwrócił się do aktorstwa, wcielając się w Tomasa, kierownika amatorskiego teatru, któremu w ostatniej chwili zabrakło aktora, który miał zagrać Hamleta.

Jestem Hamlet, autorstwa Richarda Jamesa.  Z Gabrielem Olivaresem i Leo Rivera
Jestem Hamlet, autorstwa Richarda Jamesa. Z Gabrielem Olivaresem i Leo Rivera

Wniosek

Tomás Torres, dyrektor amatorskiego i półprofesjonalnego teatru, przychodzi nocą na scenę, aby rozwiązać problem, na który nie może czekać. Gdy miały się rozpocząć próby, aktor wybiegł zagrać Hamleta.

W tym momencie na miejscu wypadku pojawił się nieznajomy, Simon, chłopiec, który właśnie przybył do stolicy. Nie ma doświadczenia teatralnego, ale nalega na przesłuchanie i możliwość zagrania Hamleta.

Bardziej intelektualny i zniuansowany charakter Thomasa kłóci się z naiwnym spojrzeniem Simona na świat teatru. Mimo to Thomas i „nieobecna publiczność” odkryją, że Simon ma więcej wspólnego z księciem Danii, niż się wydaje.
Ta rola to jego debiut jako aktora reżysera Gabriela Olivaresa (Burundanga, El Nombre, Fatal Gross), grającego reżysera teatralnego u boku aktora Leo Rivery jako Simona.

Zobacz też

Nowy smak wiśniowy (2021).  Seria Netflix

karta katalogowa:

Obsada Leo Rivery jest Szymon Brendado Gabriela Olivaresa Thomas Torres
Scenariusz Richarda Jamesa w reżyserii Gabriela Olivares
Adaptacja produkcji Leo Rivera Gaspar Soria
Wyprodukowane przez Abonoteatro i El Reló Producciones
Carlos Alzueta Przestrzeń dźwiękowaScenografia i moda Ricardo RealProjektowanie świetlne Marta GuidanDoradztwo audio Andres Acevedo Motion Consulting Yolanda Ulloa Fotografia Plakaty Javier BioscaProjektowanie graficzne Sergio AvarguesDystrybucja Dos Hermanas Catores

Teatr Reina Victoria Carrera des Jerónimo, 24, 28014 Madryt

Teatr Reina Victoria

Carrera des Jerónimo, 24, 28014 Madryt
harmonogramy:
poniedziałek: 20:00
Od 01-17 do 02-28
Ceny: od 25 euro

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *