Jim Carrey rezygnuje z aktorstwa: „Zrobiłem wystarczająco dużo, wystarczy” | Kronika

w tym tygodniu Bruce Willis Powiedział, że ma afazję i powinien wycofać się z działania. Również inny komik rozważa zaprzestanie wykonywania tej czynności: Jim Carrey Zapowiedział, że po premierze filmu planuje odejść z biznesu”Sonic 2 film’, produkcja, w której użył swojego głosu do postaci.

przechodzę na emeryturę’”, potwierdził 60-latek w rozmowie z Dojazd do Hollywood Przeniesione do witryny w USA różnorodny. „Tak, prawdopodobnie. jestem bardzo poważny”.

Nie jest jednak w stu procentach pewien tej decyzji, bo jeśli otrzyma „wymaroną” propozycję, nie wyklucza zaangażowania. „Polega na. Jeśli anioły przyniosą jakiś tekst napisany złotym atramentem, że będzie to bardzo ważne, aby ludzie to zobaczyli, mogę kontynuować, ale zrobię sobie przerwę”.

Gwiazda kłamca kłamca Był szczery o swojej karierze i powiedział, że praktycznie skończyło się na tym, że jasno dał do zrozumienia, że ​​nie może ponownie rozważyć powrotu, chyba że otrzyma telefony od postaci takich jak aktorka Dolly Parton.

Dla aktora współpraca z wokalistą i producentem będzie niewątpliwym luksusem. „Dla mnie Dolly to istota z innego świata, większa niż możesz sobie wyobrazić„, Powiedział.

Jim Carrey w „Głupi i głupszy”.

Amerykanin stwierdził, że Jest zadowolony ze swojego prezentu Ponieważ pozwala ci zachować spokój. Ponadto ujawnił, że jest pod wrażeniem”.Nałóż farbę na płótno, a naprawdę kocham i czuję życie swojej duszy, a jest to coś, czego możesz nigdy nie usłyszeć od innych celebrytów, którzy mówią: mam dość. Zrobiłem wystarczająco dużo. Zadowoliłem się

Jim w swoim studiu rysunkowym.

Z fałszywą karierą w komedii Carrey wysunął się na pierwszy plan ze swoimi czołowymi ludźmi w „maska„,”głupi i głupi„i epicki”Lodowa VenturaWiedział jednak również, jak połączyć bardzo dobre role dramatyczne w filmach takich jakPokaż Trumana„,”nr 23„lub”Wieczny blask genialnego umysłu”.

W przypadku, gdy Carrey zdecyduje się nie grać ponownie postacią, jego ostatnią pracą będzie film Sonic 2, w którym gra złego doktora Robotnika. Produkcja oparta jest na postaci z gry wideo i ukaże się w najbliższy weekend w HiszpaniaA Meksyk i innych krajach Europy. Na Argentyna Będzie dostępny od 7 kwietnia.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.