Joanna Brzetkevich wspomina swoją młodość. „Nasze życie było trudniejsze”. Ujawnij, jak dorobił się fortuny w

Joanna Brzetkiewicz Ma wiele cech. Między innymi stuletnia willa w Konstansen, w której mieszka z mężem. Rinke Rwencim. Warta 13 mln zł nieruchomość została niedawno pokazana w programie „Dzień dobry”. telewizjaTeraz właścicielka marki odzieżowej La Mania pochwaliła się kolejną nieruchomość w hiszpańskiej prasie, a także opowiedziała o swoim zamiłowaniu do luksusu.

Joanna Brzetkevich i Reinke ruiny w sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego magazynu!

Joanna Brzetkevich opowiada o swojej karierze w hiszpańskim magazynie

Joanna Brzetkiewicz Chcąc przyciągnąć potencjalnego kupca do podwarszawskiej nieruchomości, postanowił pokazać dom w hiszpańskim magazynie „Hola”. Miłośnik luksusu zaczął wspominać początki swojej kariery.

Dorastałem w komunistycznej Polsce. Miałem obojętnego młodego człowieka. Oczywiście jakość życia, jaką żyłem w Polsce, bardzo różniła się od tego, co można by spotkać w Europie Zachodniej. W tym czasie posiadanie małego mieszkania i samochodu było dla Polaków najwyższym poziomem luksusu. Nawet żywność musiała być racjonowana. Nasze życie było trudniejsze, ale trudności nas pchały.

Joanna Brzetkevich nosi ogromny kapelusz. „Przy okazji, możesz zachować dystans”.

Joanna wspomniała również o swojej pierwszej pracy w magazynie. Gwiazda nie przestała dzielić się z czytelnikami faktem, że kocha luksusowe życie.

Kiedy byłem jeszcze na studiach, złożyłem wniosek o pożyczkę i rozpocząłem swój pierwszy biznes z przyjacielem lekarzem. Stworzyliśmy sieć gabinetów stomatologicznych. Szybko wykorzystaliśmy szanse, które pojawiły się wraz z upadkiem komunizmu w Polsce. Nigdy nie przeproszę za sukces. Kocham luksusowe życie… a luksus kocha mnie.

Przetakiewicz nigdy nie przestał reklamować swojej marki.

Założyłam więc własną markę modową La Mania i moje marzenie się spełniło. Postrzegana przez pewne siebie kobiety, La Mania ucieleśnia luksus i seksapil.

Cieszymy się, że reklama w hiszpańskiej prasie pomoże Joannie znaleźć kupca na luksusową willę.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *