Joel Gowan, Thriller i sytuacje ekstremalne

Joel Gowan, Thriller i sytuacje ekstremalne

Netflix co miesiąc wydaje wiele filmów i seriali Oczywiście duża część ich katalogu przechodzi zupełnie niezauważona.. Być może przypadek katalońskiej komedii, której premiera odbyła się w miniony piątek, 18 sierpnia: „Escape Room”, zabawna przygoda z dozą akcji oparta na bardzo udanym spektaklu (4 kolejne sezony i 200 000 widzów).

Był to debiut reżyserski Hectora Claramonta. Fabuła tej szalonej komedii przenosi czwórkę bohaterów w sam środek escape roomu, jednego z najpopularniejszych obecnie zajęć rekreacyjnych. Zaangażowane pary muszą zmierzyć się z granicami swojej przyjaźni, dążąc do wyzwolenia i podejmując sprytne, przezabawne i ryzykowne wyzwania.

Oryginalna sztuka została napisana przez Joela Gowana i Hectora Claramonta. W filmie ponownie wciela się w Joela Joana (El Nom), aw naszej głównej obsadzie Paula Vives (Nit i dia), Ivan Massagué (El hoyo, Benvinguts a la familia) i Mònica Pérez (Polònia).

Projekt ten jest wynikiem współpracy między Arriska Films, Focus Audiovisual i Nakatomi Films, przy głównym udziale Televisió de Catalunya i wsparciu udzielonym przez ICEC.

Użytkownicy FilmAffinity wpadli na dobry pomysł, aby zgrupować pokój ewakuacyjny jako „Scooby-Doo w Barcelonie”. Oto jedna z recenzji, dzięki której łatwiej będzie Ci stwierdzić, czy ten film należy do tych, które pasują do Twojego stylu: „kinematografia Zaczyna się od tajemnicy różnych morderstw i rozczłonkowań w Barcelonie, Kiedy czterech przyjaciół decyduje się na pójście do pokoju ewakuacyjnego, który został polecony jednemu z nich. Stamtąd będą się coraz bardziej angażować, z własnymi stronami, o których nikt nie wiedział”.

Główna obsada wydaje się być hołdem złożonym głównemu zespołowi Scooby-Doo. Mamy przystojnego słabszego (Scooby-Doo Fred), który jest całkowicie oczarowany swoją dziewczyną (Edge) i który pasuje do Velmy. Jeśli chodzi o drugą parę, my mieć wersję Kudłatego, pedantycznego, przesadnego reżysera filmowego i jego żony, bohaterki jego filmów, która koresponduje z Daphne.Jak w serialu animowanym Scooby Doo z lat 70., muszą przeanalizować i zinterpretować wskazówki oraz odkryć tajemnicę przejścia i narożniki w serialu animowanym.

Nie wiadomo, jak długo będzie trwał escape room Dostępne na Netflixie.

Powiązane wiadomości

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *