Jordi Hurtado, „Crims” i „I Don’t Like Driving” są wśród zwycięzców

Jordi Hurtado, „Crims” i „I Don’t Like Driving” są wśród zwycięzców

przeróbka Uruchom nagrody28, który przyznaje Stowarzyszenie Konsumentów Audiowizualnych Mitjans de Catalunya, W którym triumfował, który nie zniknął Jordiego HurtadoI prezenterka programu „Poznaj i wygraj” (La 2); programu „Przestępcy”. (który powraca do TV-3 w poniedziałek 20 z nowym sezonem) i seria nt Nie lubię jeździć„. Satyryczna przestrzeń w TV-3 „Polònia” oraz formatu Movistar Plus+ „Tricicle, el ultimo Gesto”, opowiadająca o legendarnym trio, to kolejni laureaci.


Ponieważ aktorzy i aktorki rywalizowali w tej samej kategorii w tej edycji, nagroda za najlepszy występ poszła Maria Orzeł Za pracę nad „Almą” (Netflix) u boku Antonio Resinesa (Movistar Plus +) i José Coronado (Entrevías, Mediaset). W kategorii Najlepszy serial zwyciężył „Nie lubię prowadzić” z TNT, w którym występuje czterdziestoletni nauczyciel przed egzaminem na prawo jazdy, grany przez Juana Diego Poto. Trzeci sezon „Desaparecidos”. Seriale (Amazon Prime Video – Mediaset España, Unicorn Content) oraz „Prywatna sprawa” (Prime Video – Bambu Producciones).

„Prawdziwa zbrodnia” znów triumfuje

W kategorii Najlepszy program/konkurs rozrywkowy finalistami zostali „Joaquín, el novato” Anteny 3-Proamagna, „Masterchef” TVE-1-Shine Iberia oraz „Crims” (TV3 – Goroka, The True Crime Factory), Ponownie zdobył nagrodę, podobnie jak w poprzedniej edycji, True Crime wyreżyserował i przedstawił Carles Porta. Wprawdzie w tym roku nie zdobył nagrody dla najlepszego prezentera, mimo że był finalistą, podobnie jak Roberto Bracero, z El tiempo (Antena 3), bo nagroda trafiła do Jordiego Hurtadoktóry od 26 lat kieruje konkursem La 2 TVE, a który w przesłanej przez siebie wiadomości wideo miał kilka słów, by przypomnieć zmarłego niedawno Siergieja Schaffa.

Również z La 2 jest program oznaczony jako zap dla najlepszego programu kulturalnego/informacyjnego/dokumentalnego; „Trzy drzwi” (La 2-Teatro Soho Televisión), miejsce na wywiady z Maríą Casado. Finalistami zostali przebojowy program kulinarny TV-3 „Cuines” i „Planeta Calleja” (Cuatro Zanskar Producciones). między telewizją publiczną Antena 3 i Telecinco W tym roku są puste, bo „Joaquín el novato”, Roberto Brasero i „Entrevías” zostali bez nagrody.


podłączony do sieci

W kategorii Communicator lub Network Communicator, gdzie Ibai Llanos -ibaillanos, Nacho Gil -nachter oraz Nuuria Casas – @nuriacasasc, Ten ostatni zgarnął trofeum, a nagroda za najlepszą wyprodukowaną grę wideo trafiła do Tadeo Jones: Szmaragdowy stół (Gammera Nest. Nagroda Telewizji Lokalnej trafiła do Cuina amb mi (kanał SET), a nagroda Network Initiative trafiła do Gabinete de curiosidades — podcastu Nurii Péreza o ciekawych lub istotnych faktach historycznych, które skłaniają do myślenia.

Również , Nagroda Specjalna Publicznościktóry został przyznany po raz pierwszy w historii Zapping, w powszechnym głosowaniu, do Satyryczna przestrzeń dla TV-3 „Polòni”Do’; Specjalna nagroda stowarzyszenia trafiła do TVC za inicjatywę ratowania ikony i odniesienia dla dzieci, takich jak „więcej odpowiedzi”.

Historia trójkołowa

Podobnie nagroda Software Analysis Groups trafiła do Movistar Plus+ za promowanie wysokiej jakości rozrywki w formacie odzwierciedlającym historię i kulturę: „Potrójne, ostatnie skinienie” . a RTVE przejęło Premio Valores za Z jedwabiu i żelaza. Wreszcie nagroda za najlepszą pozytywną treść online dla nieletnich (SIC-SPAIN) przyznana przez Fundację Aprender a Mirar trafiła do Jesteśmy wyjątkowi i Nagroda Kultury im Fundacja La Caixa przez Stworzenie platformy cyfrowej CaixaForum.

Koncert, który odbył się w piątek w Caixaforum w Barcelonie, zaprezentował właśnie on Marii MalolSpecjalne oferty wg Duet Ariso i Haro Estudis Musicals i Monolog Nurii Casas. Wśród przemówień szczególnie zapamiętał Hannouna Agnieszki Busquetspo otrzymaniu nagrody „Polònia”, do Manel Łukaszktóry właśnie stracił żonę dziennikarkę Maria Sanchez, W wieku 59 lat, ofiara raka.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *