Josh Cavallo: Oczywiście wiadomość, że gracz wyszedł z szafy (co jest bardzo dobrą rzeczą)

Dla tych z nas, którzy znają realia LGTB+ i o których piszemy, Historie takie jak Josh Cavallo Czują się świetnie był widziany. Są oczywiście powodem do radości, podziwu i świętowania, ale wiemy, co za nami. 21-letni australijski sportowiec, który gra w Adelaide United w A-League, stał się wczoraj jedynym aktywnym graczem elitarnym, który teraz wypowiada się na temat swojego homoseksualizmu.

Zrobił to w emocjonalnym filmie w sieciach społecznościowych, który został dobrze przyjęty w wielu sektorach. W innych przypadkach nie tak bardzo. Rozumieliśmy przez to, co będzie dalej. Przesłuchiwanie publiczności na kilku poziomach. Chociaż za każdym razem żyjemy w społeczeństwie Bardziej zaawansowany w przyjmowaniu LGTB +W jednym kraju, Hiszpanii, która jest pod tym względem szczególnie pozytywna, część ludności, która ma reprezentację polityczną, nadal bardzo głośno reaguje na negatywne reakcje.

Musimy również pamiętać o hiperanalizie, której doświadcza wiele aktualnych wydarzeń w dobie platform społecznościowych. Niech żyje LGTB + Wyjście z szafy Josha Cavallo Z wielką radością, z pewną krytyką traktowania w mediach, z pedagogicznego punktu widzenia gejowskiej rzeczywistości. Przed nami jeszcze długa droga, a świadectwo Cavallo nie może oczywiście odzwierciedlać wszystkich doświadczeń, które tworzą społeczność LGTB+, ale nie przestaniemy oklaskiwać jego odwagi i hojności.

„Jestem dumny, że mogę publicznie oświadczyć, że jestem gejem. Walczyłem ze swoją seksualnością przez ostatnie sześć lat i cieszę się, że mogę to zostawić za sobą.” Więc to się zaczyna Oświadczenie Josha Cavallo, zmodyfikowane dla Twoich sieci społecznościowych zarówno w postaci wideo, jak i tekstowej. To piękny i ekscytujący moment, przywodzący na myśl ich własne doświadczenia, gesty, jakich doświadczyły inne osobistości, szczególnie w przypadku sportowców, takich jak hiszpański zawodnik waterpolo Victor Gutierrez czy amerykański piłkarz Carl Nessib, który przybył na zewnątrz. Ze Skarbu Państwa w czerwcu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *