Juff: Podsumowanie i końcowy wynik dla kobiet w Roland Garros

Jutro o godz. Dziękujemy za śledzenie nas!

Baleary udadzą się na 14. Puchar Rycerzy w Paryżu po epickiej przygodzie, która doprowadziła go do zwiększenia przychodów o 21 „grandów”

Dziś w finale Rolanda Garrosa po raz kolejny pokazał, że na wielu etapach meczów wydaje się, że uprawia inny sport, zwłaszcza siłą swoich strzałów i niesamowitą pozycjonowaniem, którym się zajmuje.

Wyraźny pierwszy set i żarłoczny powrót do drugiego seta zapewniły mu drugi tytuł Grand Slam w Paryżu 6-1, 6-3

Łzy radości wylewały się z Warszawy

Wielki Finał rozpoczyna się w Paryżu!!! Świątek będzie szukał swojego drugiego turnieju Rolanda Garrosa z bardzo młodym Gauffem, który chce wygrać pierwszy major w swojej obiecującej karierze!

Polka ma już na swoim koncie jeden z większych turniejów, a mianowicie ten, który wygrała tutaj w 2020 roku, a Atlanta po raz pierwszy zagrała w „Wielkim” finale

Nie przegap wspaniałej gry, którą możesz oglądać na DAZN i śledzić
awangardagdzie opowiemy bitwę na żywo na Philippe Chatrier

Ze swojej strony Coco Gauff pojawiła się na stadionie Philippe Chatrier z pomysłem futbolisty: „Wyjdź i baw się dobrze”, ostrzegając, że dotarcie do finału było już dużym osiągnięciem i że zostanie wypuszczona dzisiaj przeciwko Świątkowi.

Rodzina Gauff, ogromne wsparcie dla jej zaangażowania w tenis kobiecy na najwyższym poziomie, pomaga odnieść względny sukces, taki jak dotarcie do finału Rolanda Garrosa: „Moja babcia zawsze mówiła: w życiu jest coś więcej. tam. Zawsze go ignorowałem. „Teraz, kiedy o tym myślę, zgadzam się z nim, mogę się zrelaksować w takich sytuacjach. To tylko mecz tenisa. To nie koniec świata”.

Iga Swatik będzie ścigać się o swój drugi tytuł Wielkiego Szlema po tym, jak Roland Garros wygrał tutaj w 2020 roku, a Coco Gauff, zaledwie 18-letnia, spróbuje obalić tyranię poletek w tenisie kobiecym, zdobywając swój pierwszy tytuł.

Świątek prawdopodobnie szybko odebrał wiadomość. Zdobył już pięć tytułów w 2022 roku, aw środę 6:3 6:2 z Jessicą Pegulą – ma 33 zwycięstwa z rzędu.

Jego idolem jest wspomniany Świątek, który bez problemu zapewni sobie 13-krotnego zwycięzcę i tegoroczny finał Wielkiego Szlema w Paryżu.

Iga Świątek również zrobiła to samo, rozgrzewając i równoważąc swoje obiekty w Bois de Boulogne, aby osiągnąć 100% przeciwko obiecującej 18-letniej amerykańskiej tenisistce, która szuka swojego pierwszego Wielkiego Szlema.

Pozostałe mecze pocieszały Świątka, który pokonał Pegulę w ćwierćfinale 6:3, 6:2 i Kasatkinę 6:2, 6:1, zanim dotarł do finału Wielkiego Szlema, który w 2020 roku widział w kadrze, teraz przeciwko. Coco Guff

Dyrektor French Open, Amelie Mauresmo, przeprosiła za stwierdzenie, że tenis kobiet nie jest atrakcyjny dla mężczyzn, dodając, że jej komentarze zostały wyrwane z kontekstu.

Komentarze pojawiły się w czasie, gdy kwestionowano harmonogram meczów. Jednonocna gra Wielkiego Szlema jest dostępna na glinie codziennie o 21:00 czasu lokalnego (1900 GMT) od pierwszego poniedziałku do ćwierćfinału

Jednak Gauff zostawił otwarte drzwi, aby wygrać ten turniej Rolanda Garrosa: „Kiedy wejdę na kort, zagram za darmo i zagram w najlepszy tenis. Myślę, że w finale Wielkiego Szlema wszystko może się zdarzyć.”

Mając zaledwie osiemnaście lat, Gough spędza kilka wspaniałych dni w Paryżu, a dziś będzie chciała wygrać ważny turniej z obecną kobiecą gigantką tenisową, Egą Sweetek, a jutro dołączy do Peguli w poszukiwaniu drużyny tagów. Mistrzostwa przeciwko duetowi Garcia-Mladenovic

Świątek wie, że cały świat ją obserwuje i umieszcza na swojej liście ulubionych, co zaakceptowała z wielkim trudem: „Zdałem sobie sprawę, że nie mogę całkowicie pozbyć się oczekiwań, więc starałem się je zaakceptować, zaakceptować, że tam są i może wywierają na mnie większy nacisk”

Ostatni pojedynek Polaków z Amerykanami Świątek wygrał 6-3 6-1 na Masters 1000 w Miami.

W zeszłym roku skrzyżowali ścieżki na glinie w Rzymie, pokonując także Warszawę 7:6, 6:3 w półfinale Foro Italico przeciwko Gave.

Jest to najdłuższa passa wygranej tenisistki tego stulecia, po wielkiej tylko Serenie Williams, i pokazuje, że obecny tenis kobiecy żyje pod jarzmem niezłomnej polskiej tenisistki.

Iga Świątek jak bęben pokonała wszystkich swoich rywali w Paryżu, dając jasno do zrozumienia Coco Gauff, że będzie musiała wykorzystać to, co najlepsze w tenisie i swojej mentalności, aby pokonać ją w prawie niemożliwym do pokonania wyzwaniu dla Atlanty.

Z La Vanguardia prześledzimy pojedynek na żywo i opowiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć w ciekawej zapowiedzi. Nie przegap tego!

Dzięki uprzejmości Philippe Chatriera Świątek, prawdziwy parowiec w dzisiejszym tenisie kobiecym, stanie twarzą w twarz z Cori Gauff, młodą tenisistką, która w wieku 18 lat chce wreszcie zagrać przy stole, wygrywając swój pierwszy duży turniej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.