Julio Iglesias, ostatni milioner, którego zakupy napędzają jego imperium

Fortuna Julio Iglesiasa jest zasługą jego sukcesu w branży muzycznej Ale także ze względu na dużą pojemność roboczą.

Muzyk i kompozytor nadal był wymieniany jako artysta latynoski Z największą rekordową sprzedażą na świecie. Co sprawiło, że zbudował duży kapitał i W które zainwestował, aby zostać biznesmenem miliarderem.

(Przeczytaj także: Julio Iglesias nie lubił miesiąca, który nosi jego imię, jest troska o jego zdrowie)

Teraz Julio Iglesias dokonał zakupu, o którym wszyscy mówią.

Chcesz wiedzieć, który?

Tutaj mówimy.

Wartość netto Julio Iglesias dzięki muzyce

W 2006 roku Julio Iglesias zebrał już ponad 250 milionów dolarów fortunę tylko ze sprzedażą jego albumów. Dzięki temu otrzymał Diamentowy Dysk Guinness World Records w 1983 r. Sprzedał ponad sto milionów płyt na całym świecie.

W swojej rodzinnej Hiszpanii był najlepiej sprzedającym się artystą wszechczasów, z 23 milionami kopii w samym kraju. W 1984 roku Julio Iglesias został również nagrodzony gwiazdą w Hollywood Walk of Fame.

(Interesuje Cię również: J Balvin dokucza swoim zwolennikom, słuchając przemowy jego syna Ryo)

Kupowanie milionera dla Julio Iglesias

Nie jest tajemnicą, że Julio Iglesias Ma jedną z największych fortun na świecie, ponieważ posiada wiele aktywów w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich jest kilkanaście luksusowych nieruchomości zlokalizowanych w ekskluzywnej Indian Creek Village.

Wiadomo było również, że ojciec Enrique Iglesiasa nie tylko posiadał te towary, ale także nabywał luksusy w Punta Cana, Nowym Jorku i Hiszpanii. Teraz biznesmen dokonał nowego zakupu, o którym wszyscy mówią, który jest pływającą rezydencją, a także jachtem.

Chociaż wielu uważa, że ​​to „kolejny statek do ich sklepu”, To sam Julio Iglesias zbudował go w Polsce według swoich upodobań. Według hiszpańskiego magazynu Semana piosenkarka dużo podróżuje, aby nadzorować przepływ pracy.

(Przeczytaj również: Jack, syn Johnny’ego Deppa, którego niewielu zna)

Kompozytor zdecydował się wybrać ten kraj na budowę swojego jachtu Ponieważ jest pionierem morskich statków rekreacyjnych. Choć nie wiadomo, ile Julio Iglesias zapłaciłby za ten nowy luksus, wiadomo, że kwota była przesadzona, bo jacht byłby zrobiony tak, jak chciał.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.