Justine Cruz Lara z Guayaquil będzie reprezentować Ekwador w konkursie Miss Supranational w Polsce | Ludzie | rozrywka

Justine Cruz Lara z Guayaquil będzie reprezentować Ekwador w konkursie Miss Supranational w Polsce |  Ludzie |  rozrywka

Oprócz tego, że nosi w torbie coś, co podkreśli jej urodę, jest obywatelką Guayaquil Justina Cruza Lary23-latek ma jasny cel, którym jest zdobycie dla Ekwadoru tytułu mistrza Pani PonadnarodowaQuiz ma 12 lat doświadczenia.

Konkurs piękności odbędzie się 21 sierpnia w mieście Nowy Sachs w Małopusce, w którym rywalizować będzie 59 krajów. „Wkrótce będę w Polsce i liczę na wsparcie wszystkich Ekwadorczyków w głosowaniu. Jestem wszystkim bardzo wdzięczny za to, że wspierali mnie przez rok i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby tę koronę sprowadzić do Ekwadoru na pierwszy raz” – mówi.

Mówi, że przygotowania do niego były bardzo intensywne, przy pomocy grupy profesjonalistów, którzy byli bardzo zainteresowani procesem, który był podzielony pomiędzy główny port i Stany Zjednoczone.

„Miałem pytania i odpowiedzi, wystąpienia publiczne, wywiady, pokazy mody, zajęcia z makijażu i fryzury, a ona była z różnymi nauczycielami… Moja trenerka wystąpień publicznych pochodzi z Portoryko i prowadziła z nią zajęcia na Zoomie” – zauważa. Nowy Jork…”.

„To była kwestia przygotowania psychicznego i fizycznego, bo trzeba być bardzo psychicznie przygotowanym, żeby dobrze grać w Polsce, bo jest się sam na sam z dziewczynami z całego świata. „Nauczyłem się znacznie bardziej ufać sobie i wierzyć w mój potencjał…” – dodaje.

Zdaniem młodej kobiety konkurs będzie podzielony na noc wstępną i finałową, ponadto zostanie wybrana Miss Elegancji i Top Modelki oraz zaprezentuje projekt społeczny, który tegoroczna Miss Sopranational uważa za ambicję i inspirację. Logo. „Każdy kandydat musi przedstawić projekt społeczny o nazwie A do Z” – wyjaśnia. „Współpracuję z fundacją Mare Nostrum z siedzibą w Quito, która zajmuje się ochroną oceanów, zanieczyszczeniem, zmianami klimatycznymi i przełowieniem…” .

„Głównym celem (twojego projektu) jest możliwość udowodnienia, że ​​te problemy istnieją i że więcej osób może się do nich przyłączyć, a ponadto jest znacznie więcej ludzi i więcej Ekwadorczyków, którzy nie wiedzą, co dzieje się z naszym ekosystemem teraz, gdy dokonałaś tego” – dodaje. Tak duża platforma jak Miss Supranational bardzo chciałabym podzielić się tymi sytuacjami z większą liczbą osób.

Każdy kandydat musi przesłać film akcji społecznej, w ramach którego Cruz Lara udał się na Wyspy Galapagos, aby za pomocą mediów audiowizualnych przedstawić problemy aktualnie istniejące w regionie wyspiarskim. „Zawsze byłam związana z ochroną zwierząt i środowiska i bardzo lubię dbać o nasz ekosystem, bo jesteśmy mieszkańcami, a nie właścicielami i musimy o to bardzo uważać. Zawsze chciałam być rzecznikiem tych kwestii, ale teraz, mając konkurencję, mam okazję współpracować z tą organizacją.” I tak to się zaczęło.”

Wylot z Guayaquil zaplanowano na środę, 4 sierpnia o godzinie 12:00. Ostatniego wieczoru będzie miała towarzystwo organizatorki Miss Supranational Ecuador, a także swojej matki, partnerki i siostry.

Niedawno brała udział w Supra Chat prowadzonym za pośrednictwem Zoom w Grupie 2, która obejmowała także Kolumbię, Dominikanę, Salwador, Paragwaj i Peru, wraz z obecną Miss Supranational, Antonią Porsild. „Zadawali każdemu z nas pytania, co zwykle robią na zawodach, ale w tym roku zrobili to w ten sposób ze względu na wirusa…” – wyjaśnia.

Aby wesprzeć Ekwadorkę, należy pobrać aplikację Miss Supranational dostępną na iOS i Androida, w której można znaleźć film i zdjęcie, a także do 6 sierpnia można na nią głosować. „Półfinaliści z każdej grupy mogą znaleźć się w 24 najlepszych grupach” – mówi Cruz Lara, która od pięciu lat mieszka w New Jersey w Stanach Zjednoczonych.

Podczas wieczoru wstępnego i finałowego będzie ubrana przez kolumbijskiego projektanta Julio Gonzaleza. Natomiast typowym projektantem ubiorów jest Alexis Robalino.

Konkurs piękności będzie transmitowany na YouTube oraz na stronie Miss Supranational na Facebooku. Przewidywana emisja o godzinie 19:00.

Dane:

  • Po osiedleniu się w New Jersey wziął udział w kursie języka angielskiego jako drugiego języka.
  • Studiuj projektowanie wnętrz.
  • Zrobił program dotyczący nieruchomości. (I)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *