Kalendarz wydarzeń: weekendowa zabawa

Kalendarz wydarzeń: weekendowa zabawa

Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Kevork Djansisian/Getty Images

Pedro Fernandez na koncercie

Pedro Fernandez wrócił do południowej Kalifornii, aby zabawiać swoich fanów piosenkami takimi jak „He” i „I Didn’t Go”. Piosenkarz da solowy występ w Fox Center for the Performing Arts (3801 Mission Inn Ave., Riverside), gdzie pokaże sukcesy kariery, która trwa już ponad 40 lat. Piątkowe bilety o 19:00 od 89 dolarów. raporty livenation.com.

Pedro Fernández |  uprzejmość
zdjęcie dzięki uprzejmości

Impreza pożegnalna

Ramon Ayala, lepiej znany jako Daddy Yankee, kontynuuje swoją pożegnalną trasę koncertową La Última Vuelta. Ze sceną żegna się tłumacz przebojów filmowych „Gasolina”, promując swój najnowszy album „Legendaddy”. W następnych tygodniach miał kilka koncertów w Południowej Kalifornii; Najbliższy znajduje się na placu Toyota Square (4000 E. Ontario Centre Parkway, Ontario). Niedziela 19:00 Bilety od 89 dolarów. toyota-arena.com raporty.

Żona tatusia Yankee wysyła wzruszający list do "Król Reggaetonu" przejść na emeryturę
Zdjęcie: Getty Images

Kino w muzeum

Catalina Museum of Art and History (217 Metropole Ave., Avalon) zaprezentuje GI Blues Elvisa Presleya podczas uroczystej kolacji i filmu, z posiłkiem inspirowanym Niemcami. Ta coroczna tradycja obejmuje rozrywkę na żywo z występem odtwórcy Elvisa, który wykona klasyczne piosenki Elvisa, wraz z rytmicznymi ruchami bioder zmarłej gwiazdy. Piątek 18:00 Bilety od 15 do 45 dolarów. raporty catalinamuseum.org.

zdjęcie dzięki uprzejmości

klasyczne kino

Ogromna kasa Back to the Future jest już ikoną popkultury. Historia, w której Marty McFly (Michael J. Fox) nagle cofa się w czasie, walcząc o zmianę losu rodziców, ocalenie ekscentrycznego przyjaciela i rozwiązanie kryzysu plutonu, pojawi się na dużym ekranie podczas Hollywood Bowl (2301 N). Highland Ave., Los Angeles), gdzie zagra na żywo ścieżkę dźwiękową do LA Phil autorstwa Alana Silvestri. Piątek i sobota 20:00. Bilety wahają się od 14 do 150 USD. Raporty Hollywoodbowl.com.

Christopher Lloyd i Michael J Fox w "Powrót do przyszłości"
Zdjęcie: Archiwum

Muzyka Światowa

Progresywny zespół bluegrassowy, Nefesh Mountain, będzie częścią sezonu Sunset Party, który w 2022 roku obchodzi 25-lecie istnienia w Skirball Cultura Center (2701 N. Sepulveda Blvd., Los Angeles). Kolekcja ukazuje piękno kultury żydowskiej poprzez melodie klezmirskie i hebrajskie frazy. Ich najnowszy album „Songs for the Sparrows” jest inspirowany podróżą zespołu do Polski i na Ukrainę. Dziś czwartek 20:00. wstęp wolny. raporty skirball.org.

zdjęcie dzięki uprzejmości

Francesca Valenzuela w Echoplex

Chilijsko-amerykańska piosenkarka Francesca Valenzuela nadal zachwyca świat muzyczny swoim nowym albumem „Vida tan bonita”, wyprodukowanym przez wielokrotnie nagradzanego argentyńskiego producenta Sebastiana Crisa. W zeszłym tygodniu piosenkarka, która była w trasie, sprzedała swój program w Nowym Jorku. W tym tygodniu przyjedzie do miasta, aby wystąpić w Echoplex (1822 Sunset Blvd., Los Angeles), gdzie zakończy się jego trasa; Wraz z nią pojawia się Camilo Septimo. Bilety na soboty, 20:00, 35 USD. raporty attheecho.com.

zdjęcie dzięki uprzejmości

Sześć saksofonów

The Moanin’ Frogs to zespół sześciu saksofonistów wykonujących muzykę obejmującą gatunki z całego świata i różnych epok. Grupa będzie częścią Summer Concert Series w Muckenthaler Cultural Center (1201 W. Malvern Ave., Fullerton). Dziś czwartek 19:30. Bilety od 15 do 30 dolarów. raporty themuck.org.

Zdjęcie: Archiwum

Melissa Bolinard w California Plaza

Melissa Polinar to piosenkarka i autorka tekstów, która dzięki swojemu talentowi w sposób organiczny zyskała ogromną publiczność na YouTube. Odkąd stała się znana, wydała dwa albumy, z których ostatni to „Rise at Eventide” z gościem India.Arie. Artystka jest częścią serii Grand Performances, która odbywa się w California Plaza (350 S. Grand Ave., Los Angeles) na pokazie, w którym będzie miała wielu gości. Sobota od 18:00 do 22:00. Zezwól na przejście. raporty grandperformances.org.

zdjęcie dzięki uprzejmości

Rodzinny dzień

Po długim postoju spowodowanym pandemią, rodzinne zajęcia wracają do centralnego ogrodu Getty Museum (1200 Getty Center Dr., Los Angeles), z serią koncertów plenerowych odpowiednich dla wszystkich grup wiekowych. Wydarzenia te obejmują niektórych z najlepszych krajowych artystów dziecięcych, takich jak The Lucky Band, grupa, która wystąpi w ten weekend. Uczestnicy mogą przynieść wszystko, co potrzebne na piknik, takie jak jedzenie i koc; Krzesła nie są dozwolone. Sobota i niedziela 16:00. Zezwól na przejście. raporty getty.edu.

zdjęcie dzięki uprzejmości

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *