Kandydaci na prezydenta w Syrii gratulują Assadowi reelekcji – Prensa Latina

Kandydaci na prezydenta w Syrii gratulują Assadowi reelekcji - Prensa Latina

Kandydat Mahmoud Marei powiedział na konferencji prasowej, że gratuluję Baszarowi al-Assadowi w moim imieniu oraz w imieniu wewnętrznej i zewnętrznej narodowej opozycji, a także w imieniu opozycyjnego Syryjskiego Frontu Demokratycznego zwycięstwa na stanowisku prezydenta Republika. .

Merhi, który otrzymał 3,3 procent głosów, powiedział, że akceptuje wyniki wyborów i ma nadzieję, że będzie współpracować w celu przywrócenia jedności kraju i uwolnienia go od okupacji i terroru.

Zaproponował współpracę w celu zorganizowania krajowej konferencji poświęconej dialogowi między rządem Syrii a opozycją krajową.

Potwierdził, że będzie nadal współpracował z państwem syryjskim na rzecz powrotu uchodźców do ich ojczyzny i przyczyni się do odbudowy. Z kolei kandydat Abdullah Salloum Abdullah powiedział w oświadczeniu, że sukces wyborów sam w sobie oznacza nowe zwycięstwo ludu.

W imieniu własnym iw imieniu Socjalistycznej Partii Unionistów wyrażam wdzięczność ludziom za ich patriotyzm i udział w wyborach oraz gratuluję prezydentowi Al-Assadowi zwycięstwa wyborczego.

Abdullah, który otrzymał 1,5 głosów, zapewnił, że jego partia będzie nadal działać na rzecz wzmocnienia jedności narodowej, aż do wyzwolenia wszystkich ziem syryjskich od wszystkich okupantów.

Prezydent Syrii uzyskał 95,1 proc. Głosów w wyborach 26-dniowych, w których wzięło udział 78 proc. Obywateli z prawem głosu.

jcm / fm / cvl

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *