Katar 2022: Wspomnienia Canelo Alvareza kontra Lionela Messiego

Po porażce reprezentacji Meksyku Canelo Alvarez był wściekły na rzekomy brak szacunku Lionela Messiego dla koszulki Meksyku, a tym samym sieci kpiły z napadu złości Kataru na mundial 2022.

Czy on się jeszcze obudzi? Canelo Alvareza po pomnożeniu Lionel Messi? Nasz mistrz wagi średniej zrobił wielką aferę na Twitterze. Najwyraźniej nie chciał czekać na premierę Creed III, swój pierwszy występ w filmie pod wodzą Michaela B. Jordana, czy długo wyczekiwany rewanż z Dmitrijem Biwołem, by przetestować niedawno operowany nadgarstek, by naprawić kontuzję.

Wszystko zaczęło się od tego, że w szatni reprezentacji Argentyny, po podliczeniu dwóch bramek do zera dla biednej i nieskutecznej meksykańskiej drużyny, jego postać Chucky Lozano i Memo Ochoa nie mogli nic zrobić, Messi zdjął swój swag przed trójkolorową koszulą i wszyscy myśleli, że go kopnął. Jednak w szatniach podczas zmiany zawodników często pozostawia się mokre ubrania na podłodze.

Wielu stanęło w obronie byłego kolegi z Barcelony, Rafy Marqueza, ponieważ Canelo wywołał dość pochopny skandal i poniósł porażkę. Fajna sprawa, wszyscy Memy, które wyszły, aby wyśmiać sytuację. Jasne, ludzie, wydaje się, że Canelo przyjął rolę Rocky’ego Balboa (Sylvester Stallone) w Rocky IV, próbując zemścić się na Apollo Creed (Carl Weathers) na Ivanie Drago (Dolph Lundgren).

Canelo kontra Lionel Messi

Świergot

Tak by to wyglądało Wielka plansza walki między nimi Canelo Alvareza s Lionel Messi Po kontrowersjach w sieciach społecznościowych.

Messi i jego światła

Świergot

Siatka, Canelo, w ten sposób Lionel Messi Całkowicie odwrócił tweety, które Położyć Bo nigdy nie szanował meksykańskiej koszulki.

Tak, Eduardo Yanez brzmiał bardzo elokwentnie

Świergot

I tak, przypomniało nam to niezapomniany moment Eduardo Yanez uderzył reportera na czerwonym dywanie. „Nie szanuj mnie”. Tak powiedział Canelo do Messiego.

Musi pokutować

Świergot

Czy Canelo Alvarez obudzi się i będzie żałował wszystkiego, co powiedział o Lionelu Messim? Jedno jest pewne: gniew Davida Vitelsona będzie trwał.

To niemożliwe, że go nie znam, ale…

Świergot

… Chodzi o to, że Lionel Messi Big zignoruj ​​kpiny Canelo Alvareza.

Lepiej się chroń, Leo

Świergot

Jak mówimy w beczce, Lepiej powiedzieć, że pobiegł tam i został. Dobry cytat dla matek, który wydaje się stosować Lionel Messi, gdy widzi Canelo.

Canelo jest zły, Messi…

Świergot

Lionel Messi Odpoczywa i już myśli o zdobyciu dla Polski Roberta LewandowskiegoPrzyjaciel Memo Ochoa, podczas gdy Canelo nie złożył żadnych innych oświadczeń.

– O mój Boże, nawet na ciebie nie wpadnę.

wschód

Użyj tutaj Thanos (Josha Brolina) reprezentują Lionel Messi Bojaźliwy Jednak wiele nienawiści ze strony meksykańskiego boksera.

I tak, tak wyglądałby Messi

Świergot

Byłoby lepiej, gdyby Lionel Messi nie odpowiedział Canelo, bo inaczej zostawiliby go jako Alfredo Adama. A najgorsze jest to Żaden argentyński bokser nie broni go lepiej niż Sterlingprawda.

Alfredo stał się Adamem

Świergot

Dla mnie cynamon Ma szał, który oznaczał śmieci Alfredo Adamsa, prawda? Lionel Messi nie zrobił nic, by nas znieważyć.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.