Katar World Cup 2022: Koszt usług transmisji na żywo do oglądania sportu

The Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022 Rozpoczyna się 21 listopada i kończy 17 grudnia. W największym wydarzeniu sportowym o puchar powalczą 32 drużyny Międzynarodowy Zrzeszony Związek Piłki Nożnej (FIFA).

The Reprezentacja Argentyny Jest częścią grupy C z Arabia Saudyjska, Meksyk i Polska. zespół kierowany przez Lionel Scaloni Debiut 22 listopada przeciwko drużynie Herv Renard.

ANSES Kredyty za zakup telewizora 4K: ile to jest warte i jakie są modele

Katar 2022 World Cup: Ogłoszenia i jak wyglądały grupy

Katar 2022 World Cup można oglądać w telewizji publicznej, TyC Sports i DirecTV Sports. Ponadto Argentyna ma dostępne trzy usługi przesyłania strumieniowego, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej gry.

Transmisja Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze

pływ Jest to jedna z usług transmisji na żywo do oglądania Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022. Oferuje dwa rodzaje usług kontraktowych: Now i Box. Pierwszy umożliwia jednoczesną pracę dwóch urządzeń, a drugi ma do niego dostęp YouTube, Prime Video, Netflix, Disney +.

Użytkownicy indywidualni będą mieli dostęp do bezpłatnej siedmiodniowej wersji próbnej, a następnie będą mogli zapłacić za treści, które chcą oglądać. Dla innych klientów cena jest zgodna z dołączoną usługą Od 1800 do 3990 USD.

DirecTV Go World Cup Katar 2022

DirecTV Go Jest to kolejna usługa przesyłania strumieniowego do oglądania telewizji na żywo, seriali, sportu i nie tylko. Ta usługa oferuje dwa plany: podstawowy i kompletny. Dodatkowo jest bezpłatny dla klientów DirecTV.

Oba plany oferują 7-dniowy bezpłatny okres próbny i dostęp do DirecTV Sports. The Podstawowa usługa za 1690 $ Miesięcznie dozwolone są dwie wersje symultaniczne. Podczas gdy Całkowity koszt to 2490 $ miesięcznie i różni się liczbą kanałów.

Telecentrum gry

Kolejną usługą przesyłania strumieniowego do oglądania Mistrzostw Świata FIFA 2022 jest Telecentrum gry Jest to zawarte w usługach kablowych i internetowych wspomnianej firmy.

Wartość Telecentro Play wynosi 399 USD miesięcznie Obejmuje 45 sygnałów, w tym kanały sportowe.

Netflix: gry wideo na żywo Formuły 1 oraz Lady’s Gambit i Money Heist, nowe zakłady firmy

Rozpoczęli kampanię dla Argentyny, aby zagrać w Pucharze Świata z tą samą koszulką, która wygrała Puchar Ameryki: Jak wziąć udział

Na jakich platformach transmisyjnych można oglądać sport

Oprócz wspomnianych platform istnieją inne platformy do oglądania sportu. Jeden z nich jest gwiazda plus Obejmuje to wszystkie wydarzenia sportowe transmitowane przez ESPN. Jest też HBO Max, Fox Sports Premium lub Paramount+.

Ile kosztuje gwiazdka plus?

gwiazda + Oferuje filmy, seriale, filmy dokumentalne i sportowe. Koszty pierwszego planu $880a drugi, który zawiera Disney +, to 995 $ A ostatni ma cechy dwóch poprzednich oprócz wyjścia StarzPlay $1150.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.