KCS, z opcją Warner Bros. Studio w Polsce

KCS, z opcją Warner Bros.  Studio w Polsce

Pod oszałamiającym projektem Piotra Gieraltowskiego i jego zespołu z Gieraltowski Architects – Extract Design, uznanych architektów w naszej branży filmowej i pod okiem Dolby, integrator filmowy KCS Arttech zainstalował nowe studio projekcyjne w siedzibie Warner Bros. W Warszawie, Polska.

Sala o wymiarach 12,2 m długości i 7 m szerokości została wyposażona w kanały ekranowe w oszałamiający KCS S-7802, trójdrożny system potrójnego wzmocnienia, który zapewnia pełne pokrycie dźwiękiem w pomieszczeniu, z przejrzystością i szacunkiem dla aktorów. dialogi.

Zasilany przez LFE z dwiema jednostkami KCS C-118-A, niskie częstotliwości wypełniają pomieszczenia oszałamiającym uderzeniem i doskonałą prezencją, gdy akcja zaczyna się w trakcie filmu.

To była prośba Warner Bros. Studio wyposażyło to pomieszczenie w wciągający dźwięk Dolby Atmos nowej generacji i głośniki surround KCS SR-27-N, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku opartego na obiektach.

„Poznałem Piotra podczas CineEurope 2022 i od tego czasu nawiązaliśmy świetną relację i pełną zaufania współpracę przy projekcie Warner Bros. Studio. Jestem w 100% pewien, że w przyszłości będziemy współpracować przy innych projektach, a to wzmacnia moje poczucie rozwijania bezpośrednich powiązań z tym zawodem, który często ma duży wpływ na kina” – mówi Pascal Mabille, Business Development Manager w KCS. .

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *