Keanu Reeves kontrastuje z CD Projekt: nigdy nie grał w Cyberpunk 2077

Keanu Reeves jest obecnie jednym z najgorętszych aktorów w centrum uwagi. Wynika to oczywiście ze zbliżającej się premiery Matryca Zmartwychwstania, czwarta odsłona popularnej serii science fiction. Co ciekawe, w niedawnym wywiadzie z aktorem został zapytany o kwestie niezwiązane z długo oczekiwanym filmem. W tym jego udział w roli Johnny’ego Silverhanda Film Cyberpunk 2077Co zakończyło się poważną katastrofą.

W listopadzie 2020 roku, na kilka tygodni przed wydaniem wspomnianego tytułu, CD Projekt Red stwierdził, że Keanu Reeves rzeczywiście miał okazję w niego zagrać. W rzeczywistości sugerowali, że absolutnie go kochał. „Zagrał to. Ale o ile wiem, jeszcze nie skończył. Ale na pewno Zagraj i pokochajpowiedział Adam Kiesiński, szef polskiego badania. Teraz, ponad rok później, dowiedzieliśmy się, że to wszystko było kłamstwem.

Zapytany wcześniej krawędź O tym, czy już grał Film Cyberpunk 2077Keanu Reeves odpowiedział: „Nie”, dodając: „To znaczy, widziałem demówki, ale nigdy ich nie grałem”.. Oczywiście jego oświadczenie ponownie stawia CD Projekt Red w złym świetle; Polacy uciekali się do kłamstw, aby zwiększyć oczekiwanie na grę. Pamiętajmy, że w tamtym czasie nie zdawaliśmy sobie sprawy z nadchodzącej gehenny.

Wszyscy znamy wynik. Film Cyberpunk 2077 Trafił na rynek niekompletny, z niezliczonymi błędami i problemami z wydajnością, zwłaszcza na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 4 i Xbox One). Na tych konsolach nie można było zmusić ich do działania, co skłoniło Sony i Microsoft do zaoferowania zwrotów pieniędzy. W przypadku Japończyków usunęli nawet grę z PlayStation Store. To była bezprecedensowa sytuacja Obrazowo zrujnował CD Projekt.

aktualny, CD Projekt wciąż nie do odzyskania Film Cyberpunk 2077 Al 100%, chociaż wiele aktualizacji rozwiązało jego największe problemy. Z drugiej strony aktualizacja Następne pokolenie, który pozwoli wykorzystać możliwości techniczne PlayStation 5 i Xbox Series X | S, przesunięty do 2022 roku. W zasadzie wszystkie wiadomości, które napłynęły do ​​polskiej firmy w ciągu ostatniego roku, są negatywne. Teraz są ujawnieni przez samego Keanu Reevesa.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *