Kiedy Argentyna zagra w półfinale siatkówki na Igrzyskach Olimpijskich i kto będzie przeciwnikiem?

Kiedy Argentyna zagra w półfinale siatkówki na Igrzyskach Olimpijskich i kto będzie przeciwnikiem?
Argentyna czeka na zwycięzcę z Francji i Polski (Fot.: Reuters)

the Reprezentacja Argentyny w siatkówce Zagrał w historycznym zwycięstwie nad Włochami w r Igrzyska Olimpijskie Z Tokio i dostałem Najlepsza czwórka w konkursie Po raz trzeci w swojej historii po wydarzeniach z lat 1988 i 2000.

To Marcelo Mendesa On W czwartek, 5 sierpnia, zmierzą się z FrancjąKtóra w ćwierćfinale pokonała Polską z wynikiem 3:2 (21-25, 25-22, 21-25, 25-21, 15-9). Spotkanie odbędzie się w drugiej połowie dnia Rozpocznie się o godzinie 9:00 (czasu argentyńskiego).

Po drugiej stronie klucza jest Rosyjski Komitet Olimpijski Pokonał Kanadę 3:0 (25-21, 30-28, 25-22) i zmierzy się z Brazyliaktóremu udało się wyeliminować Japonię w kraju z wynikiem 3-0 (25-20, 25-22, 25-20). Pojedynek odbędzie się od godziny pierwszej w nocy (czasu argentyńskiego).

Argentyna ma podwójną szansę na medal (Fot. Reuters)

the Albiceleste On Miała podwójną szansę na medal Dzięki zwycięstwu w ćwierćfinale jako pierwsi w półfinale będą walczyć o dotarcie do walki o złoto i srebro, ale finałowa upadek pozwoli im zmierzyć się z pojedynkiem o trzecie miejsce.

Najlepszy występ olimpijski w historii siatkówki miał miejsce w… Igrzyska w Seulu w 1988 roku, kiedy zespół wspiął się na trzeci stopień podium Zdobył brązowy medal. Reprezentantka Argentyny po raz kolejny dotarła do półfinału Sydney 2000W półfinale przegrał jednak z Rosją (1:3), a potem był już o krok od zdobycia medalu po porażce z Włochami (0:3) w meczu o brązowy medal.

Pięć lat temu z Rio 2016zespół, którym kierował Julio Velasco Dzięki tej bazie graczy ukończyłeś świetną pierwszą fazę. Zajęli pierwsze miejsce w swoim regionie, ale musieli zmierzyć się ze sobą w ćwierćfinale z miejscową Brazylią. I w meczu, który się odbył MaracanazinhoReprezentacja Brazylii pokonała Argentynę 3:1.

By się tu dostać, Argentyna poniosła dwie kolejne porażki W swoim pierwszym występie w fazie grupowej przeciwko Rosyjski Komitet Olimpijski (1-3) i przeciw Brazylia (2-3) w klasycznym meczu pełnym bólu, bo podopieczni Mendesa grali w dwóch grupach. Zostali pokonani Francja 3-2, potwierdzili swoją zwycięską ścieżkę kolejnym 3-2 Tunezja Zapieczętuj bilet, aby zakwalifikować się do ćwierćfinału przeciwko Zjednoczone państwo Z imponującym wynikiem 3:0.

Czytaj:

Pokonał raka, a na igrzyskach olimpijskich po raz kolejny w dramatyczny, dramatyczny sposób opowiedział tę historię: „Kropka, kropka, kropka!”
Facundo Conte rozpłakał się po zwycięstwie nad Włochami: reakcja na dziką uroczystość ojca i prośbę Montesano o jego krzyki
Dwa punkty, które zmieniły przebieg meczu i szalona celebracja zwycięstwa drużyny siatkarskiej przez Hugo Conte
Argentyńska reprezentacja siatkówki odniosła historyczne zwycięstwo nad swoim włoskim odpowiednikiem i zagra w półfinale igrzysk olimpijskich

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *