Kiedy tajemnice przeszłości zakłócają teraźniejszość

Po debiucie w kwietniu i sierpniu, niewinny s na zawsze, 2021 żegna się z premierą Netflixa zostań wkrótce, ten Nowa seria oparta na powieściach Harlana Cobaina Jest to część umowy milionerów między pisarzem a platformą.

Kto myśli o zacytowaniu w sumie 14 jego słynnych książek, które wyróżniają się charakterystycznymi cechami? Przestrzenie wykonane w różnych krajach Europy, dodając do tej pory Polskę, Hiszpanię, Francję i Wielką Brytanię.

Ostatni obszar do powtórzenia na liście, od piątego zakładu, który Coben podpisał w serwisie streamingowym Jest również produkowany na brytyjskiej ziemi, powtórz nazwę Ryszard Armitage, który już wystąpił Nie rozmawiaj z nieznajomymi.

trzymaj się blisko | Netflix

Ale rola angielskiego aktora różni się od ojca rodziny, który od tego czasu grał w serialu 2020 Teraz to Ray Levine, fotoreporter Który przerzucił się z fotografii dokumentalnej na fotografię mniej poważną i kilka lat temu wymazał z pamięci bolesne wydarzenie.

Jednak historia ma również innych bohaterów: Megan Pierce (Kush Jumbo), zamożna matka, która zamierza poślubić swojego 16-letniego partnera, i Mike Brum (James Nisbet), detektyw policyjny, który ma obsesję na punkcie nierozwiązanej sprawy.

Trzy postacie dookoła Osiem złożonych rozdziałów Komponując narrację tego thrillera, podzielają jeszcze jeden fakt: tajniki Nierozwiązane problemy z ich przeszłości Wróć, aby zakłócić swój prezent.

Różne przypadki zaginięć i podejrzanych

trzymaj się blisko | Netflix

Coś w przypadku Meghan przybiera postać Lauren (Sarah Parrish), która dzwoni do niej, by opowiedzieć jej o kimś, kogo poznała wiele lat temu. kiedy dzwonię A Cassie pracowała jako dziwna tancerka W nocnym klubie Vipers i uciekli bez ostrzeżenia.

Co zrobiłeś, żeby przed nim uciec? Zielony Stewart (Rod Hunt), który zniknął w nocy, gdy kobieta opuściła swoje 17-letnie życie. Ale nagle wszystko się poprawia, gdy Lauren mówi mu, że widziała w tym miejscu Greena i że o nią prosił.

trzymaj się blisko | Netflix

W tym samym czasie, co w teraźniejszości, w tych samych wężach, Ślad młodego mężczyzny zaginął 20-latek Carlton Flynn jest odpowiedzialny za zbadanie sprawy, brom, który natychmiast łączy go ze sprawą, którą musiał zbadać dawno temu, nie znajdując żadnego śladu.

Ale Wszystko się komplikuje. Ray dowiaduje się, że zrobił kilka zdjęć pokazujących Carltona na kilka minut przed jego zniknięciem, i zostało ujawnione opinii publicznej, że fotograf był partnerem Cassie, podczas gdy Maggie próbuje wyjaśnić, czy Greene rzeczywiście nadal żyje.

Co robisz z prawnikiem? Harry’ego Suttona (Eddie Izzard), podczas gdy inne nazwiska zostały dodane do fabuły. Należą do nich jego najstarsza córka Kai (Bethany Antonia) i dwie dziwaczne postacie, które nazywają siebie Barbie (Bobby Gilbert) i Kenem (Huey O’Grady).

Chociaż zaginięcia i podejrzani cały czas się dodają zostań wkrótce, seria oczywiście Skorzystaj z dreszczyku emocji I dobre aktorstwo, ale czasami Niewłaściwie wykorzystuje drobne zwroty akcji i powolne tempo swojej historii.

daleko od netflixa

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *