Kierowca Maserati, który na Sunny Isles przejechał mężczyznę prowadzącego Ferrari, poddał się

Kierowca Maserati, który na Sunny Isles przejechał mężczyznę prowadzącego Ferrari, poddał się

Kobieta odpowiedzialna za przejechanie mężczyzny na moście przy 163rd Street w Miami-Dade zgłosiła się w poniedziałek do policji okręgowej i została zidentyfikowana jako 33-letnia Irina Borisova Shadrina.

Shadrina, mieszkanka Hallandale Beach, zostaje oskarżona o zabójstwo i zabójstwo za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu w związku z incydentem. Kobiety trzykrotnie przekroczyły dozwolony limit jazdy.

Policja powiedziała, że ​​młoda kobieta przejechała kierowcę Ferrari i zrzuciła go z mostu na kierownicę Maserati. Do wypadku doszło około godziny 22:52 w piątek, 15 października i wiele osób było świadkami wydarzeń, o czym poinformowano 10 wiadomości lokalnych.

Według ich zeznań kierowca Ferrari zaparkował swój samochód na moście na 163rd Street, aby wysiąść i sprawdzić silnik. Lionel Michael Marquez stał z tyłu samochodu, gdy według raportu z aresztowania Shadrina przeszła obok zaparkowanego samochodu.

Śledczy doszli do wniosku, że kierowca Maserati skręcił w lewo i uderzył Marqueza, gdy ten wracał do swojego samochodu. W wyniku zderzenia Marquez przeleciał przez barierę mostu, lądując na Intercoastal Waterway, gdzie następnego dnia po intensywnych poszukiwaniach został znaleziony w wodzie.

Marquez prowadził Ferrari SF90 z 2021 roku, które najwyraźniej miało pewne uszkodzenia, które przykuły uwagę kierowcy i sprawiły, że wysiadł z samochodu. W tym momencie mężczyzna został przejechany przez Maserati.

Ponadto Shadrina uderzyła w drzwi kierowcy Ferrari, a Maserati, którym jechała, uderzył w zapasową ścianę. Pomimo kolizji kontynuował jazdę, dopóki nie wyskoczyło lewe przednie koło jego samochodu.

Mówi się, że Shadrina przejechała 450 stóp na wschód od pierwotnego miejsca katastrofy, zanim się zatrzymała. Według raportu z aresztowania Shadrina była pijana w czasie wypadku i potroiła poziom alkoholu we krwi.

Próbki krwi pobrane z Shadriny w noc wypadku zostały zwrócone policji w poniedziałek 27 października w celu potwierdzenia wstępnych pomiarów. Marquez został znaleziony martwy w wodzie o 10 rano dzień po wypadku.

„Decyzja oskarżonych o prowadzeniu samochodu bardzo pijanego w obszarze miejskim, w którym podróżuje wielu kierowców, pokazuje lekkomyślne lekceważenie bezpieczeństwa innych i własnego” – czytamy w raporcie władz.

Shadrina zgłosiła się w poniedziałek do Komendy Głównej Policji Miami-Dade, została aresztowana i przewieziona do Turner Guilford Knight Correctional Center.

Potrzebujemy Twojej pomocy:

Podobnie jak Ty, tysiące Kubańczyków Czytają i wspierają niezależne dziennikarstwo CiberCuba. Nasza niezależność redakcyjna zaczyna się od niezależności ekonomicznej: Żadna organizacja w żadnym kraju nie finansuje CiberCuba. Tworzymy własną agendę, publikujemy nasze opinie i oddajemy głos wszystkim Kubańczykom bez zewnętrznych wpływów.

Nasza gazeta do dzisiaj była finansowana wyłącznie z reklam i prywatnych pieniędzy, ale to ogranicza nasze możliwości. Dlatego prosimy o pomoc. Twój wkład finansowy pozwoli nam prowadzić więcej dziennikarstwa śledczego i zwiększyć liczbę współpracowników raportujących z Al Jazeera, przy jednoczesnym zachowaniu niezależności redakcyjnej. Każdy wkład, duży czy mały, będzie miał wielką wartość dla naszej przyszłości. Już od 5 USD i zaledwie minutę swojego czasu możesz połączyć siły z CiberCuba. Dziękuję.

Wkład teraz