Kierowcy ciężarówek skracają czas transportu drogowego o 50%

Długie godziny pracy, długie godziny w drodze, tygodnie poza domem… to cechy pracy w transporcie towarowym. Coś może się skończyć dzięki Kierowcy ciężarówek. Dzięki systemowi transportu naziemnego, który opiera się na big data i sztucznej inteligencji, Truckstery działają jak linie lotnicze i mogą osiągać czas tranzytu lotniczego po cenach transportu naziemnego.

Zobowiązanie do relokacji wśród kierowców ciężarówek poprawia warunki życia kierowców ciężarówek, umożliwiając im spanie w domu, a tym samym pomaga zmniejszyć problemy spowodowane kryzysem w branży. Innowacje muszą poprawiać życie ludzi. Sztuczna inteligencja i big data zastosowane w modelach biznesowych mają sens tylko przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. W Trucksters zaproponowaliśmy i odnieśliśmy sukces, uhonorowanie zawodu truckera”, mówi. Ramon Castro, jeden z założycieli Trucksterów.

Transport drogowy ładunków potrzebuje 15 000 zawodowych kierowców Hiszpania i 400 000 kierowców w Europa. A według oficjalnych danych stowarzyszeń takich jak ASTIC ten IRU (Międzynarodowa Federacja Drogowa). Długie godziny pracy, tygodnie bez spotkania z rodziną oraz ryzyko wypadków i awarii sprawiają, że coraz trudniej znaleźć kierowców w sektorze, w którym średnia wieku przekracza 50 lat.

usługa transferu Kierowcy ciężarówek Rozwiązuje ten problem, umożliwiając kierowcom ciężarówek więcej snu w domu, ponieważ profesjonaliści jeżdżą tylko na odcinkach dłuższej drogi, a w punktach przekaźnikowych przyczepy są zastępowane inną ciężarówką, aby prowadzić ładunek w tył. Dzięki tym zmianom poprawia się ich jakość życia, a także lepsza usługa transportowa, którą wyobrażają sobie ich klienci, która jest szybsza i bardziej opłacalna niż usługi tradycyjne.

Sugestia Kierowcy ciężarówek Jest już używany przez ponad 600 znanych hiszpańskich i międzynarodowych firm, takich jak Kimberly Clark, ten Kolekcja DPD ten AmazonkaI osiąganie bardzo pozytywnych wyników w krótkim czasie, a tym samym rozwiązywanie problemów sektora na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Może jednak istnieć rozwiązanie. Zaangażowanie w kolejność kierowców ciężarówek, od których zależy hiszpański operator transportu technologicznego Kierowcy ciężarówekpomogłoby rozwiązać dużą część problemów sektora. Dzięki swojemu systemowi transportu naziemnego jest w stanie osiągnąć czas transportu lotniczego po cenach transportu naziemnego. Kierowcy ciężarówek utrzymują ciężarówki w ruchu, aby jak najlepiej je wykorzystać.

Firma planuje zwiększyć swoją działalność o 50% na okres świąteczny. Kierowcy ciężarówek z powodzeniem jeżdżą na trasach między Europą a Hiszpanią od 2020 roku dzięki swojemu systemowi przekaźników dla ciężarówek do transportu drogowego towarów. Wszystko to przy jednoczesnej poprawie życia kierowców. Ponadto wzmocni swoje trzy główne korytarze: Śródziemnomorski – Benelux – Niemcy, Hiszpania Środkowa – Benelux Niemcy, Hiszpania – Polska.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *