Kim jest Mikołaj i z kim się spotyka, syn Ludwiki Paletty i Plutarco Haza

Dom Mikołajasynu Malarstwo Ludwika s Plutarch HazaaJest już mężczyzną. Młody mężczyzna, który niedawno pojawił się jako piosenkarz, ma 21 lat i jak pokazują sieci społecznościowe, bardzo kocha swoją obecną dziewczynę. Niico Wprowadzony kilka tygodni temu na Instagramie.

Urodzony 11 listopada 1999 roku potomek obu celebrytów jest w tym samym wieku co Ludwika, kiedy go urodziła, nic więc dziwnego, że w swoich planach również sformalizowała związek w młodym wieku. Przede wszystkim, jeśli weźmie się pod uwagę okazywane mu sympatie do swojej aktualnej partnerki, kiedy świętuje trzy miesiące zalotów.

Niico, jak jest znany w świecie muzyki, bardzo kocha swoją dziewczynę Juliana de Sousa, atrakcyjna młoda kobieta pochodzenia brazylijskiego, która jest również piosenkarką. Para właśnie ukończyła trzy miesiące chodzenia i bezwstydnie świętowała to na swoich kontach na Instagramie.

Syn meksykańskiego aktora Plutarco Hazy, który powiedział, że jego zerwanie z Ludwiką Palettą nie przebiegało w dobrych stosunkach i nie uważa jej za swoją „dziewczynę”, również opublikował post z okazji wyjątkowej randki ich rozwijającego się związku, zamieszczając zdjęcie on i jego rozpromieniona dziewczyna, do której dodał tekst „3 By Your Side”, z czerwonym żetonem uzupełnił „Kocham cię, Juliano de Sousa”.

Ponadto Nicholas Haza nie przestaje entuzjastycznie komentować każdego z postów, które Julia umieszcza na swoim koncie na Instagramie, gdzie ma ponad pięć tysięcy obserwujących. Czasami miłość, jaką Niico czuje do młodej kobiety, jest taka, że ​​kilkakrotnie komentuje zdjęcia swojej kochanki, a ponieważ zakochanie się w tym wieku jest trudne do wyrażenia inaczej niż słowami, Haza Paleta dodaje wiele uczuć, zwłaszcza tych z Twarz. Oczami kochanka.

Ze swojej strony piękna synowa Ludwiki Palety zrobiła to samo, kiedy wyraziła swoje oddanie Mikołajowi, komentując serdecznymi listami miłosnymi o trzech miesiącach właśnie zakończonego związku: „A czego brakuje w miłości, tak bardzo kocham, jesteś dla mnie wszystkim”, „Zawsze”, „Kocham Cię”.

Młoda para wydaje się być bardzo bliska i nie ma wątpliwości, że są ze sobą bardzo zaznajomieni. Sedno ich silnego zjednoczenia z pewnością wynika z wielu powiązań, które ich łączą, zwłaszcza muzyki. I to, co Juliana, jak widać w swoich sieciach, pielęgnuje tworzenie rytmów latynoskich.

ZOBACZ TAKŻE: Ludwika Paletta ciepło wspomina, kiedy jej syn Mikołaj był noworodkiem

Nicholas ze swojej strony coraz bardziej pokazuje, jak bardzo jest podobny do swojej matki, Ludwiki Paletty, która mimo sławy w meksykańskiej telewizji pochodzi z Polski, kraju, który opuściła jako dziecko. Cała rodzina, naród wschodnioeuropejski, z powodu zamieszania politycznego, które nastąpiło po zamachu stanu w 1981 roku.

¡Zapisz się do naszego newslettera Aby otrzymywać na swój e-mail najnowsze wiadomości od swoich ulubionych celebrytów!

Nie przegap: Ludwika Paleta ma pokój gier, w którym można rozpieszczać swoje bliźniaki

Nicholas Haza, syn Ludwiki Paletty, jak jego matka nosi platynową blondynkę

Wideo: Oto dieta Ludwiki Paletty, aby utrzymać sylwetkę w wieku 42 lat

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *