Kim Kardashian pamiętała Power Ranger po imieniu

Kim Kardashian pamiętała Power Ranger po imieniu

Kim Kardashian Nadal składa hołd różnym ikonom popkultury i rozrywki, pokazując w ostatnich tygodniach, że jest nim zainspirowany Cześć kotku, W Japonii, aby nosić jeden mundur ze swoimi dziećmi, nosił również mundur pilota szybki i zły W Polsce jako bohaterka filmu nosiła żółto-czarną kurtkę Kill Bill.

Kim Kardashian miała na sobie różową kreację

A teraz towarzyska inspiruje się serialem Power Rangers, swoim najnowszym wyglądem, a przynajmniej to potwierdziła w ostatnim poście, który zamieściła na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, gdzie ma ponad 350 milionów obserwujących. .

Jest to rolka z sześcioma zdjęciami, które zrobiła przy drzwiach pokoju, ubrana w całkowicie różowy garnitur, oprócz butów tego samego koloru, które sięgają jej ud.Aby dopełnić swój wygląd, Kim Kardashian nosiła ciemne i małe srebrne okulary. Różowa torebka, oprócz tego, że nosi rozpuszczone włosy.

Na pierwszym zdjęciu Kim stoi przed obiektywem z poważną miną, trzymając w dłoniach okulary i torebkę.Drugie i trzecie ujęcie są podobne do pierwszego, tylko na którym modelka jest umieszczona na okulary i jedna z jej rąk jest umieszczona na białych drzwiach. Na czwartym zdjęciu bizneswoman ponownie zdejmuje ciemne okulary, ale nadal kładzie rękę na drzwiach.

Kim Kardashian ujawniła dziwny fakt dotyczący Power Rangers

Na piątym zdjęciu Kim ponownie stoi na środku drzwi, z okularami i torebką w jednej ręce, a drugą wita swoich fanów, wysyłając im buziaka w obiektyw.

Po wydaniu publikacji bizneswoman i modelka napisały wiadomość, w której zasugerowały, że inspirowały ją Power Rangers, jako ciekawostkę, ujawniła swoim fanom, że różowa Power Ranger nazywa się Kimberly, tak jak ona.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *