Kino europejskie kontynuuje swoją rolę w Manizales

kraj | manewry

romy salon (Holandia) i Jeden krok za Serafinami (Rumunia) to dwa filmy, które wczoraj rozpoczęły nowy cykl projekcji Europejski Festiwal Filmowy Który potrwa do 29 lipca Teatr Los Fundadores.

Decyzja o rozszerzeniu programu została podjęta dzięki dobrej akceptacji opinii publicznej. Chcemy, aby widzowie mogli cieszyć się tym scenariuszem przez kino. Uczestnicy Ponieważ programowanie rozpoczęło się 5 lipca, zobaczmy, że wysokiej jakości pokaz kulturalny był niezbędny, aby zachęcić Manizales do wznowienia zajęć rekreacyjnych i cieszenia się rodzinami. Dlatego podjęliśmy decyzję o przedłużeniu programu Eurocine – skomentował w oświadczeniu burmistrz Carlos Mario Marin.

Przez dwa tygodnie widzowie będą mogli oglądać dwa programy tygodniowo (16:00 i 19:00) oraz trzy programy w weekend (15:00, 17:00 i 19:00). W sumie 19 filmów z takich krajów jak Francja, Niemcy, Hiszpania, Litwa, Polska, Bułgaria, Cypr, Szwecja, Irlandia, Grecja i inne. Pamiętaj, że spektakle są bezpłatne i możesz odebrać bilety na pół godziny przed każdym spektaklem w Teatrze Los Fundadores.

Dzisiaj

*Marzenia młodości (2019)

Francja

Kierunek: Alan Raust

Czas: 16:00:

*niewidzialny (2019)

Kraj: Litwa

Kierunek: Ignas Juninas

Czas: 19:00

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *