Kino: Zwiastun filmu Scaleneta

Kino: Zwiastun filmu Scaleneta

Argentyński Związek Piłki Nożnej (AFA) opublikował fantastyczny zwiastun filmu, aby uczcić trzy miesiące, odkąd Lionel Messi i cała Scaleneta zdobyli mistrzostwo świata na mistrzostwach świata w Katarze 2022.

Film, który jest emitowany we wszystkich sieciach społecznościowych AFA i reprezentacji Argentyny, ma te same narzędzia, co każdy film akcji lub przygodowy. Głos lektora zaczyna się od słów:W odległej krainie dwie siły ścierają się o trzecią gwiazdę w najbardziej epickiej bitwie wszechczasów.Nawiązując do decydującego meczu Mistrzostw Świata FIFA 2022.

Zwiastun nadal nawiązuje do kapitana reprezentacji Argentyny i największej postaci Francji, Kyliana Mbappe, autora trzech bramek zdobytych przez reprezentację Francji w finale. Poza tym przyczepa Zawiera wypowiedzi Messiego, że z reprezentacją będzie dalej walczył o tytuły, Zanim w końcu zrobisz to z Copa America 2021.

Film kończy się ogłoszeniem nadchodzących wydarzeń sportowych dla reprezentacji Argentyny i stwierdza, że ​​„3 miesiące wiecznej chwały, kontynuuje Scalenetaaby było jasne, że wszystko, czego doświadczyliśmy w grudniu 2022 r., nie było fantazją.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *