Kłamstwa, wściekły serial na Netflix, który sprawia, że ​​wątpisz we wszystko i wszystkich

Kłamstwa to nowy serial na liście Netflix, który jest tak wkurzony, że wzbudza podejrzenia widzów wobec wszystkiego i wszystkich. O czym on mówi.


kłamstwaWściekły serial na Netflix, który sprawia, że ​​wątpisz we wszystko i wszystkich

Seria Mentiras jest hiszpańska i została zarejestrowana w 202. Teraz Netflix Został niedawno dodany do swojej platformy. Należy zauważyć, że ma sezon.

W rolach głównych Angela Cremonti, która gra Laurę Munnar, i Javier Rey, który daje życie Xavier Vera.

Turecki film animowany, który ogarnia Netflix i ma już tysiące obserwujących: „Bezpieczne miejsce”

Fikcyjna opowieść opowiada o młodej nauczycielce literatury, która zobaczy, jak jej życie całkowicie się zmieni po spędzeniu nocy ze znanym chirurgiem z Palma de Mallorca (gdzie toczy się akcja), Xavierem Verą (Javier Rey).. Myśli, że została przez niego zgwałcona. Dlatego inspektorzy Daniela Bosa (Itziar Atenza) i Victor Silva (Paco Tos) będą mieli złożone zadanie rozwiązania tajemniczej sprawy, na którą nie ma prawie żadnych dowodów, a w takim przypadku czyjeś słowo będzie przeciwko niej. Z drugiej strony. Ale ma problem, który może nie ułatwiać władzom sprawy, a mianowicie ma historię skarg na molestowanie i zaburzenia psychiczne.niepodważalny sukces


Od scalania wyobraźni do… Netflixuplasowała się w pierwszej dziesiątce m.in. Argentyna, Bahamy, Chile, Kostaryka, Dominikana, Gwadelupa, Gwatemala, Jamajka, Martynika, Meksyk, Paragwaj, Trynidad i Tobago, Urugwaj, Wenezuela, Belgia, Chorwacja, Francja, Grecja, Islandia, Włochy , Luksemburg, Malta, Niderlandy, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Kenia, Mauretania, Maroko, Reunion, Cypr, Izrael i Liban.

Krytycy chwalili powieść, którzy wiedzą na pewno, że serial sprawia, że ​​wątpisz we wszystkich i we wszystko, prawie zawsze z udziałem napięcia i dramatu.

Czterogodzinny serial twórców La Casa de Papel: All the Rage na Netflix

Słuchaj Mii przez cały dzień Kliknij tutaj

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *