Klan Kitschka, od młodzieży hitlerowskiej do głosu Puerty w legislaturze

Klan Kitschka, od młodzieży hitlerowskiej do głosu Puerty w legislaturze

Niemiecki Kitschka, wnuk nazistowskiego lekarza, który mieszkał w Posadas aż do swojej śmierci w 2014 roku, został zaprzysiężony jako zastępca regionalny reprezentujący Activę, przestrzeń polityczną kierowaną przez Pedro Puertę.

Został zaprzysiężony wśród 20 deputowanych wybranych 6 czerwca, wśród których widniał Niemiec Kichka, absolwent stosunków międzynarodowych z miejscowości Apostols, niedaleko rodziny Puerta i przedstawiciel rodu rodowego zasadzonego przez jego dziadka na misyjnej ziemi Edmundo Kichka, lekarz polskiego pochodzenia, bojownik Hitlerjugend i bojownik, dawniej w armii niemieckiej podczas II wojny światowej.

Klan Kitschka miał swojego najsłynniejszego przedstawiciela publicznego, jak dotąd, w dziadku Edmundo, który został urzędnikiem w gminie Posadas. Bystry i nietolerancyjny realizował zadania z zakresu jakości życia, związane z opieką nad miejscami publicznymi.

„Edmundo Kitschka był lekarzem, który przed ucieczką z doliny ukrył swoją moc w satyrycznym lub komediowym komentarzu, jakby reagował na przeszłość, która często zawładnęła jego myślami i językiem” – powiedział La. Voz. Od Misionesa, byłego kolegi z pracy w gminie Posadas, wolał nie wychodzić poza swoje nazwisko.

Postać szybko zyskała przestrzeń dzięki gestom dobrego, wyrozumiałego starca, mówiącego o skrzyżowanym przez niego starcu polskiego pochodzenia, z nieznaną przeszłością odsłanianą przez lata, dopóki nie zostawił czuwania u swoich potomków.

Był członkiem tak zwanej Hitlerjugend, z którą reżim Adolfa Hitlera położył podwaliny pod realizację jego planu eksterminacji Żydów i zniewolenia narodu europejskiego, zapewniając lepszą rasę, powiedział.

Pełnił również obowiązki spadochroniarza w nazistowskim lotnictwie ze względu na status syna matki Niemki, co stawiało go w uprzywilejowanej sytuacji, gdy wojska niemieckie wkroczyły do ​​Polski, a do armii aryjskiej wstąpił w wieku szesnastu lat.

Kixkę. Lekarz, który zginął w Posadas za życia w armii niemieckiej.

Nie było okrucieństw

portal informacyjny Misje on-line Zauważył, że Kishka miał 20 lat, gdy zakończyła się II wojna światowa, gdzie brał udział w działaniach wojennych i „nie bał się śmierci, ponieważ widział wielu poległych w bitwach, zwłaszcza zimą 43 roku, pod Moskwą.

W tym ostatnim konkursie, „gdzie jego firma została wyeliminowana, dziesięciu ze 168 zostało uratowanych, a on był wśród ocalałych”.

„Za życia mówił, że armia niemiecka nie popełniała okrucieństw w obozach koncentracyjnych, ale że byli członkami tajnej policji” – dodała. komentarz prasowy.

Dodał, że „dopiero w 2002 roku dowiedział się, że jego ojciec, wysoki rangą funkcjonariusz polskiej policji, został zamordowany w Rosji, gdzie rosyjscy Żydzi aresztowali tysiące Polaków jako niewolników”.

przysługa. Dr Kishka na jednym z ostatnich zdjęć przed śmiercią 1 stycznia 2014 r.

La vida a Netflix

La Voz de Misiones ogłosił w 2018 r., że międzynarodowa firma produkcyjna Netflix jest zainteresowana odtworzeniem doświadczeń ważnej społeczności nazistowskiej w Czerwonym Lądzie poprzez dogłębne prace badawcze.

Później doniesiono, że w Posadas mieszkała wdowa i dzieci lekarza polskiego pochodzenia, Aleksandra i Elisabeth Kičków, prawników, którzy „przeprowadzali wywiady z producentami i władzami Netflixa, w których domagali się absolutnych zastrzeżeń co do rozwoju produkcja.”

Głównym punktem fabuły będzie autobiografia dr Edmundo Kitschki My Life, the Game of Destiny, opublikowana przez Unión Cultural w 2009 roku.

w legislaturze

10 grudnia niemiecki Kitschka zasiadł w legislaturze Messiona, przybył z rąk byłego gubernatora Ramona Puerty i jego syna Pedro, twórcy przestrzeni politycznej Activate, członka Sojuszu na rzecz Zmian.

Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Izby Reprezentantów Kiczka odmówił głosowania na Carlosa Roverę jako szefa parlamentu na kolejną sesję parlamentu i wstrzymał się od głosu, co doprowadziło do ponownego wyboru lidera odnowy, który uzyskał eskortę pozostałych 38 ustawodawców.

Zdobycie mandatu do sejmu wojewódzkiego stało się wydarzeniem, które przywodzi na myśl rodzinne pochodzenie Apostoła, wnuka byłego bojownika hitlerowskiego.

KICZKA. Klan dotarł do legislatury wypraw.

świat zwierząt weterynaryjnych

uwagi

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *