Klasyfikacja Netflix w Hiszpanii: Top 10 Jeden z najchętniej oglądanych filmów dzisiaj, czwartek, 13 stycznia

Na rynku tak nasyconym, jak rynek usług przesyłania strumieniowego online, platformy te walczą o uzyskanie najlepszych produktów. Netflix Ta rzeczywistość nie jest obca tej rzeczywistości i jest gotowa stać się groźnym przeciwnikiem, zapewniając swoim subskrybentom własną listę. 10 dzieł kinowych, które zdobyły największą akceptację w Hiszpanii.

Mówimy o liście, która szereguje tytuły według tego, kto co widzi w czasie rzeczywistym. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie treści są dostępne, czytaj dalej poniższe akapity.

1. Matka – Android

Georgia i jej chłopak Sam wyruszają w zdradziecką podróż, aby uciec ze swojego kraju, który toczy nieoczekiwaną wojnę ze sztuczną inteligencją. Na kilka dni przed przybyciem pierwszego dziecka para musi przeciwstawić się Ziemi Niczyjej, bastionie powstania robotów, w nadziei na osiągnięcie bezpieczeństwa przed urodzeniem.

2. nie szukaj

Kate Dipasky, absolwentka astronomii, i jej profesor, dr Randall Mindy, odkryli coś zaskakującego i niebezpiecznego. W Układzie Słonecznym krąży kometa, która uderzy bezpośrednio w Ziemię. Pomimo wszystkich jego prób ostrzeżenia rządu i ludzi, ludzkość wydaje się gotowa na żart. Z pomocą doktora Oglethorpe’a Kate i Randall wyruszą w podróż po mediach, która zabierze ich z Białego Domu do najbardziej szalonego porannego programu telewizyjnego, aby spróbować uświadomić światu, że niedługo umrą.

3. Wujek Drew

Dax wydał swoje oszczędności rywalizując w turnieju piłki ulicznej Harlem’s Rucker Classic. Niestety, seria niefortunnych wydarzeń zakończyła prawie wszystkie nadzieje Daxa. Ale jest jeszcze jedna szansa na wygranie nagrody: wujek Drew! Legenda i legenda grana przez gwiazdę NBA Kyrie Irvinga. Jest to jednak staruszek, który od dawna nie startował w zawodach i trudno będzie zagrać na wysokim poziomie, ale pozory mylą. Razem wyruszą w podróż, aby zjednoczyć stary zespół i spróbować wygrać wielki konkurs. Film fabularny nawiązujący do serialu wyprodukowanego przez Pepsi, w którym gwiazdy NBA występują jako starzy ludzie, by zaskoczyć młodych grających na boiskach.

4. 4 połówki

Dla każdego, kto istnieje bratnia dusza, jest to bardzo romantyczna teoria, ale być może teoria nienaukowa, a dla Luki i Sary pokusa, by spróbować, jest silna. Ale przede wszystkim, jak zrobić tę bratnią duszę? Czy to jak my, czy jest to nasze przeciwieństwo? W ten sposób ta dwójka, niemal wyzwaniem, zaprasza na kolację czwórkę przyjaciół, którzy przypadkiem nie są małżeństwem: Chiarę, Matteo, Julię i Dario. Kto się w kim zakocha?

5. Mission Impossible: Fallout

Czasami nawet najlepsze intencje mogą przynieść odwrotny skutek. Po nieudanej misji Ethan Hunt i jego zespół IMF, wraz z kilkoma znajomymi sojusznikami, zmierzą się z nowym wyścigiem z czasem.

6. Jak zakochałeś się w gangsterze

Tajemnicza kobieta opowiada o wzlotach i upadkach Nikodima „Nikosa” Skotarczaka, jednego z największych gangsterów w historii Polski. Zainspirowany prawdziwą historią.

7. nabiegły krwią

Ray Garrison, znany również jako Bloodshot, został wskrzeszony przez Rising Spirit Technologies dzięki zastosowaniu nanotechnologii. Próbując odzyskać pamięć, Ray próbuje wrócić do tego, jaki był przed wypadkiem, który spowodował u niego amnezję. Film na podstawie komedii „Odważni”, napisanej przez Kevina Vanhawka, Dona Perlina i Boba Leightona.

8. Shoujo Tachi i Koya Wu Mizasu

Shoujo-tachi wa Kouya wo Mezasu to seria o odnajdywaniu siebie i kierunku w życiu… nieważne jak daleko od utartych ścieżek. Buntarou Hojo jest uczniem liceum, który ma talent do pisania, ale nie ma żadnego kierunku w życiu ani planów na przyszłość. Jego kolega z klasy, Sayuki Kuroda, zauważył jego talent i postanowił pomóc mu znaleźć sposób na właściwe jego wykorzystanie, rekrutując go do grupy zajmującej się tworzeniem gier bishoujo. Kiedy Sayuki osacza Buntarou w męskiej toalecie w szkole, jest zszokowany, gdy zapyta go, co według niego jest randką, a jeszcze bardziej, gdy dowiaduje się, że to nie jest randka, ale rozmowa o pracę. Niechętnie się zgadzając, obaj zaczynają rekrutować innych członków swojego zespołu, ale czy po drodze dowiedzą się więcej o tworzeniu gier lub o samym życiu?

9. podkłady

W latach sześćdziesiątych kościół i szkoła Holy Angels były centrum Hell’s Kitchen, nowojorskich slumsów. Tam dzieci zmarginalizowane mogą schronić się. John, Lorenzo, Michael i Tommy to czwórka przyjaciół próbujących przetrwać w imigranckiej dzielnicy, a ich jedynym moralnym przewodnikiem jest ojciec Robert Carrillo, człowiek, który dorastał na ulicy, próbując utrzymać ich na właściwej drodze. Jednak po masowej zbrodni, w której mężczyzna prawie zginął, czterej chłopcy zostają wysłani do domu Wilkinsonów.

10. moc psa

Bogaci bracia Phil (Cumberbatch) i George Burbank (Plemons) to dwie strony tej samej monety. Słoń jest inteligentny, cudowny i okrutny, podczas gdy George jest pozbawiony emocji, kłujący i delikatny. Razem dzielą ogromne ranczo w Montanie. To miejsce, w którym trwa gwałtowna modernizacja XX wieku i gdzie czczona jest postać Bronco Henry, największego kowboja, jakiego kiedykolwiek znał Phil. Kiedy George potajemnie poślubia wdowę z wioski, Rose (Dunst), zszokowany i wściekły Phil toczy sadystyczną i bezwzględną wojnę, by całkowicie ją zniszczyć, używając jej androgynicznego syna, Petera, jako zakładnika.

Czy wiesz, z czym jest ta platforma? Najlepszy program produkcji filmowej? Oczywiście Netflix! Czy wiesz, jakie popularne filmy są dla Ciebie dostępne?

Netflix ma na celu umożliwienie użytkownikom poznania jego najpopularniejszych filmów. Dzięki temu będą mogli zorientować się, które z nich najlepiej odpowiadają ich gustom i polecić je rodzinie i znajomym. Jakie klasyki będą wkrótce dostępne? Jedyną pewną rzeczą jest to, że lista nie przestaje rosnąć.

W międzyczasie możemy powiedzieć, że to właśnie one 10 naszych najlepszych filmów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *