Klasyfikują sprzeczne stanowisko Stanów Zjednoczonych na Ukrainie – Radio Floryda, wiadomości i sprawy bieżące z Florydy

Klasyfikują sprzeczne stanowisko Stanów Zjednoczonych na Ukrainie - Radio Floryda, wiadomości i sprawy bieżące z Florydy

Stany Zjednoczone, 27 marca. – Prezydent Joe Biden jest uwięziony przez swoje sprzeczności i wojnę informacyjnąpowodując bezwzględny poślizg w kierunku wojny z Rosją, według www.strategic-culture.org.

Takie jest odczucie, według Finian Cunningham, wielokrotnie nagradzanej dziennikarki, która pracowała między innymi dla brytyjskich publikacji The Mirror, Irish Times, Irish Independent i British Independent.

w raporcie”Pentagon bierze na cel rosyjskich generałów…czy Stany Zjednoczone są w stanie wojny z Rosją we wszystkim poza nazwą? „ Urządzenie komunikacyjne analizuje zaangażowanie USA w konflikt ukraiński, a Pentagon dostarcza informacji, aby Ukraińcy mogli śmiertelnie namierzyć siły rosyjskie.

Jeśli zostanie potwierdzony, Cunningham ostrzegł: „Amerykanie są w stanie wojny z Rosją, a konsekwencje są tragiczne dla dwóch mocarstw atomowych”.Potwierdzony.

Tydzień temu Ronald Moultrie, podsekretarz stanu w Departamencie Obrony ds. wywiadu i bezpieczeństwa, zasłynął w Senacie USA z przyznania się do faktów. „Zmieniamy informacje, które są dokładne, przydatne i aktualne” – powiedział.

Chociaż niektórzy prawodawcy, tacy jak Adam Smith, przewodniczący Komisji Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów, Próbując umniejszyć prawdę, taki udział wywiadu oznacza, że ​​Stany Zjednoczone są bezpośrednim uczestnikiem konfliktuzauważył analityk.

Zauważył, że jednym z potencjalnych obszarów, w którym Pentagon „robi różnicę”, jest duża liczba wysokich rangą rosyjskich urzędników, którzy zginęli na polu bitwy. Od czasu rosyjskiej interwencji na Ukrainie 24 lutego zachodnie media doniosły o zabójstwie aż sześciu wysokich rangą urzędników.

Niektórzy z ostatnich rosyjskich dowódców, którzy zostali zabici przez zachodnie media w walkach, obejmują generała porucznika Andrieja Mordewiczewa, który został zabity przez kulę snajperską na lotnisku niedaleko Chersoniu w weekend.

Cunningham wybierz to Ta pozorna skuteczność sił reżimu kijowskiego może wynikać z faktu, że służby wywiadowcze Pentagonu Potrafią zlokalizować rosyjskich przywódców.

Podkreślił, że gdyby tak było, to zaangażowanie USA w wojnę na Ukrainie wyniosłoby zupełnie nowy i niebezpieczny poziom.

W innej części swojego raportu dziennikarz zauważył, że Waszyngton uwolnił „Potwór propagandowy, którego ledwo może kontrolować.

Biden jest pod ogromną presją angażować się bardziej militarnie na Ukrainie jako imperatyw moralny”.

W każdym razie, podkreślił, „wydaje się, że Stany Zjednoczone są już w pełni zaangażowane w działania wojenne przeciwko Rosji”.

Jeśli się okaże, że Pentagon naprawdę pomaga ukraińskim bojownikom – Neonazistowskie pułki Azowa, nie mniej. – Jeśli chodzi o zabójstwo czołowych rosyjskich generałów, najbardziej ponurym wnioskiem jest to, że osiągnęliśmy punkt, z którego nie ma odwrotu – argumentował Cunningham.

(Cubadebate / z informacją z Prensa Latina)

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.