Klub ZEA potwierdził mecz towarzyski z Argentyną na kilka dni przed pierwszym występem

Arruabarrena, trener Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który zmierzy się z Argentyną Zdjęcie: AFP

Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej rozegra mecz przygotowawczy z duetem ZEA na kilka dni przed rozpoczęciem udziału w listopadowych Mistrzostwach Świata w Katarze 2022.

Trener Buenos Aires, Rodolfo Arruabarrena, obecny główny trener drużyny ZEA, potwierdził próbę w Abu Dhabi.

„Będzie to 16 listopada. Mamy nadzieję, że duża liczba graczy będzie w stanie wykorzystać tę szansę. A to pomoże Argentynie w osiągnięciu Pucharu w najlepszych warunkach”, via „Vasco” Arruabarina w komentarzach do Radia De Sports (103.1).

Były trener Tigre i Boca Juniors, który przejął reprezentanta Azji przed ostatnim przegranym barażem z Australią (1-2), powiedział, że uniemożliwiło mu to zakwalifikowanie się do imprezy ekumenicznej.

Zjednoczone Emiraty Arabskie sprzeciwiły się barażowi Pucharu Świata przeciwko Australii i zostały wyeliminowane z turnieju w Katarze 2022 Zdjęcie AFP
Zjednoczone Emiraty Arabskie rozegrały baraż Pucharu Świata z Australią i zostały wyeliminowane przez Katar 2022. Zdjęcie: AFP

Reprezentacja Niemiec, prowadzona przez trenera Lionela Scaloniego, planuje we wrześniu rozegrać dwa mecze. Jeden będzie nierozstrzygnięty mecz z Brazylią (zremisowali 0:0 w przerwie) w kwalifikacjach w Ameryce Południowej, a drugi z drużyną z regionu CONCACAF (CONCACAF).

Argentyna weźmie udział w Strefie C Mistrzostw Świata i zadebiutuje we wtorek 22 listopada przeciwko Arabii Saudyjskiej. Następnie obie drużyny zmierzą się z Meksykiem (26 sobota) i Polską (30 środa) w pierwszym etapie rozgrywek.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.