Kobiety z Południa: Czarny (+ podcast)

Kobiety z Południa: Czarny (+ podcast)

Zdjęcie: / Kobiety Południa.

Odcinek 11 jest tutaj. Negras to opowieść o wolności i emancypacji, nieustannej walce z uprzedzeniami.

Kim będą jego bohaterowie?

Marilos Franco: Badacz i psycholog społeczny na Uniwersytecie Portoryko. Członek Colectivo Ilé, Portorykańskiej Akcji Przeciwko Rasizmowi.

Claudia Beatriz de los Santos: Działacz urugwajski. Działacz i sekretarz generalny strony internetowej Afrykańskich Organizacji Międzynarodowych

Zulika Roma: Autor i Kubański badacz. Dyrektor Programu Studiów Afroamerykańskich w Casa de las Americas.

Marielle FrancoByła konsultantką Partii Socjalistycznej i Wolności (PSOL) w Brazylii i piątą parlamentarzystką z największą liczbą głosów w wyborach w Rio de Janeiro w 2016 r. Jej walka koncentrowała się na czarnych kobietach, społeczności LGBTIQ+, przeciwko przemocy instytucjonalnej i nadużyciom policji w slumsach .

Jesteśmy zróżnicowanym i wielopłaszczyznowym zespołem, pracujemy razem i chociaż jedynym miejscem spotkań, jak dotąd, jest przestrzeń wirtualna, staramy się, aby każde spotkanie pracowało, aby zrozumieć się nawzajem z naszej fizycznej i psychicznej geografii, budując ten podcast z dźwięk Ameryka Łacińska i siła kobiet.

Facebook: Kobiety Południa

Świergot: https://twitter.com/MujeresAlSur

Instagram: https://instagram.com/mujeresalsur_?utm_medium=copy_link

Telegram: mujeresalsur

posłuchaj tutaj

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.